birds of prey

barbara gordon* tarafından kurulan; black canary, huntress ve catwoman önderliğindeki kadın süper kahraman grubu. gelecekte dceu'da yer alacağı söylenmekte. filmde muhtemelen harley quinn'i de dahil ederler takıma.
büyük ümitlerle gidip hayallerimin yakıldığı film olmuştur. nedenini bilmiyorum margot robbie inanılmaz güzel yakışıyor ki daha önce de izledik kendisini kızlar takımı fikri iyi ama ne bileyim un var şeker var ama helva olmamış işte filmde. yine de dc fanı ya da süper kahraman filmleri severseniz elbette gidin izleyin
filmde bir şeyler eksik gibi. bazı bölümlerde telefona bakmak daha cazip geldi bana.
suicide squad'ı da sevmemiş biri olarak neden gittim bilmiyorum ama hiç mi hiç olmamış. sanırım süper kahraman filmleri içinde wonder woman'dan sonra seyrettiğim en kötü filmdi.
olmamış. sevmedim. uzun zamandır bir filmde bu kadar sıkılmamıştım. hani yapcak daha iyi bir işim yoktu oturdum izledim sinemada ama cidden olmamış.

filmin tonu çok geyik. tamam hepimiz marvel filmlerinden arada sırada yapılan ufak şakalara alıştık. hatta thor ragnarok'u komedi filmi olarak bile değerlendirebiliriz, ve ben onda inanılmaz eğlenmiştim. o da oldukça geyik bir filmdi.

bunda bir şeyler eksik, henüz eleştirmenlerin yazılarını okumadım ve teknik anlamda ne olduğunu çözemedim ama kişisel yorumum yardımcı karakterlerin vasatlığı.

gitmeyin.
harley quinn karekterine hayranlığımdan mı bilmem ama zevk aldığım ve tekrar izleyebileceğim filmlerden biri. o kafası tutkusu duygularını gösterişi çok bir mükemmel geliyor o kadının.