biscolata

reklamı çıkınca kızların ve bilimum eşcinsellerin ekrana kitlendiği çikolata markası.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=316355901746625&set=a.169611916421025.33697.100001166526031&type=1&theater
bende bearcolata çıkarıcam.
reklamda da tr nin en güzel ayularını oynatıcam.
leyla ile mecnunda gayet güzel tiiye almıştır. zaten ahmet mümtaz taylan var orda. bir nevi bize göre biscolata reklamı olacakmış az kalsın.


reklamda oynayanlar kadın cinsine ve klasik gay zevkine sahip olanlara hitap ediyor. bana göre ise iki ayaklı solucana benziyorlar. kılsız sakalsız ıyy. kaslı olmakla bitmiyor o iş. başlamıyor bile.
gördüğüm en akıllı reklam stratejisi, örnek vermek gerekirse browni reklamlarında orgazm olurcasına çikolata yiyen kız ne mantıksız bir reklamdır değil mi, çikolatanın en büyük hedef kitlesi kadınlar ,kadınlar tarafından tüketilir ve bu kitleye sexy kendi cinsi göstermektense sexy karşı cins gösterme akıllılığı yapan çikolata markası. bravo.
bitter çikolatalı bisküvisinin reklamıyla yine ekrana mal mal bakmama sebebiyet vermiş markadır. o nasıl bir şey öyle ya, tövbe tanrıma. *
"ne zaman soyunacak" dememe kalmadan hop merhaba meme. ve biscolota yemedim hiç, reklamları da yememi sağlamıyor, napıyorsunuz siz anlamadım.
tamamiyle sağlıksız koşullarda cıscıblak heriflerin üretimde yer aldığı iğrenç bisküvi markası. saçlarına bir bone bile takmıyorlar bu da yetmezmiş gibi savurup duruyorlar. bide seksapaliteyi ön plana koyuyorlar. madem öyle bir lezbiyen , bir bear , bir olgun adam da koysanıza.
yemede yanında yat erkeklerle reklam filmi çeken ve bu reklamlarını gayet başarılı bulduğum marka.
türk kadınlarının da en az türk erkekleri kadar abaza olduğunu kanıtlayan marka.
çokca tepki almış markadır. yahu bizim şu tepki olsun diye yaptıklarımız yok mu. mood adındaki ürünü türk kahvesiyle giden bisküvi markası.
bizlere güzel erkek bedeni budur şeklinde dikte edilen çikolata reklamı. işin garibi, şişman ya da yaşlı ya da gıllı ya da hepsi tercih edenler bile bu dayatmanın kurbanı olup reklamdaki çocukları güzel bulduğunu söyleyerek kendileriyle çelişiyor.

ps: biskolatayı denedim, pek bi anlamsız.
akıllara zarar bir reklamı var. temin izledim tv'de aklım çıktı.
haka dansımtrak bir şey yaparak elemandan bisküvi istedi hatunlar.
finalde de ulvi'nin * yumrukla göğse vurma hareketini yaptı bi hatun.

ürünün de tadına bakmadım ama feci iştah uyandırdı.
hatta tam şu anda gidiyorum almaya. çav!
(bkz:biscolata mood ) ürünüyle fal bakilabilen marka.
reklamlarındaki adamlar gerçekte yok inanmayın montaj hep onlar