bodrum'da kıyıya vuran suriyeli çocuk cesedi

"turistik" kıyılarımıza kadar vurmuş olan yüce insanlığın yok oluşuyla ilgilidir, insanlık adına umutların tükendiğinin haberidir. videosu daha da yürek parçalıyor.

http://www.internethaber.com/gunun-en-aci-karesi-bodrumdan-810921h.htm
1-2 ay önce pis suriyeliler , iyk suriyeliler onları ülkemizden kovalım, çadır kente ne gerek var* diye cıyak cıyak bağıran arkadaşlarımın bugün, "insanlık kıyaya vurdu" manşetiyle duvarımda çıkması çok entrasandı gerçekten. ayırt ediliyor, öğreniyoruz efenim kimler popüler kültür kurbanı insan müsveddesi ,kimler cana can değeri veren insanlık timsali....
evet bir tür pornografidir, ölü çocuk bedenlerinin sosyal medyada paylaşılması "psikolojik şiddet içerir" doğrudur fakat gerçek budur işte! ne yazık ki tüm çıplaklığı ile budur gerçeğimiz! hala daha farkındalığımız "yok" seviyesindeyse ve çocukların daha soyut düşünüp hayal kurmaya yeni yeni başlayacakları yaşta hayatları son buluyorsa! lanet okumali sebep olan ve bu hayatları karartan her şeye, bunda payı olan herkese!
öyle bir ağlasam,
öyle bir ağlasam ki çocuklar;
size hiç gözyaşı kalmasa...

öyle bir aç kalsam,
öyle bir aç kalsam ki çocuklar;
size hiç açlık kalmasa...

öyle bir ölsem,
öyle bir ölsem ki çocuklar;
size hiç ölüm kalmasa..!
önceden bu ülkeden s.ktirip gitmek lazım derdim şimdi mars'ta hayat kurulsa da bi küçük valizle taşınsak dedirten olay. bunun ülkeyle ırkla dinle falan bir ilgisi yok, sadece insan olamamakla var, olamadık, olamıyoruz
sabahları uyanamadığımda ben diye bu resmi gülerek paylaşan bir yavşak ülkemizin en büyük en garantili özel bankalarından birinin iştiraklerinden kovulmuştur.