bodur tavuk her dem piliç

kısa boyluların seksüel avuntusu.
karakterine bakılması gerekir. piliç olsa ne yazar.
bodur tavuk her daim piliçtir lafını " lan belki verir " umudu taşıyan bir türk eşcinselinin uydurduğunu biliyor muydunuz ?
bilmiyordunuz çünkü ben yeni söyledim..
bu konudaki ilk beyanatımda da belirttiğim gibi. her insanda bakıldığı gibi ne menem bir şey olduğu önemlidir. kendi adıma söylemem gerekirse şöyle anlatayım. bir insanın aklının bir karış havada olmasındansa boyu kadar köklerinin olmasını tercih edenlerdenim. ben köklerim sağlam diye iddia edemem. beni tanıyanlardan bunu duymak gerekir ama kendi adıma buna özen gösterdiğimi söyleyebilirim. bu sebepten maharet piliç olmakta değildir zaten. asıl maharet oksijeni verimli ve akılcı kullanıp kök salmaktır. kısacası aradaki fark köy tavuğu ile besi tavuğu arasındaki kadar barizdir aslında *

not: genel geçer deneyimler çerçevesinde bodurların daha fırlama olduğu da bir başka gerçektir.

kaynak: ayna *
minyon bir yapının kendini genç olarak yutturabilme kapasitesiyle ilişkilidir. yoksa boyla gençlik/genç göstermek arasındaki ilişkiyi kurabilmek zor. ne kadar mecaz olsa da bir piliçle tavuk arasındaki boy farkını insana uyarlamak çok anlamlı değil gibi, bir tavuk en fazla ne kadar kısa olabilir ki.
minyon tipli insanların kolayca yaşlanmadıklarını ifade eden nacize atasözlerimizden biridir efenim.

neden böyle olduklarının sebebini tam olarak çözememekle birlikte birkaç tane anti-hipotezim vardır son tahlilde. bunlardan en ağır basanı yerçekimi etkisinin biyoorganizmalar üzerinde yaptığı etki ve tahribatın boyutsal olarak analizi. buradan yola çıkarsak; yerçekimi etkisiin yer yüzeyinden yukarıya doğru çıkıldığında azalması gerekir; yaşlanmanın organizma üzerindeki kas gruplarının yerçekiminin etkisiyle aşağı sarkması olarak bakarsak uzun boylu insanların daha genç kalması gerekir ki teoriksel açıdan böyle durum.
yerçekiminin insanların yaşlanması üzerindeki etkisini düşünürsek bilimsel olarak da doğru bir laf olduğu aşikardır. ayrıca aynı yaştaki biri çok uzun biri çok kısa 2 insanı karşılaştırın, züğürt tesellisi olmadığını anlayacaksınız.