bülent ersoy

ruh-beden eşleşmesi mağduru. alenen kadın ruhuna ( ki yelloz bir kadın) sahip bir erkek bedeniyken operasyonla vulva ve vajina sahibi olan kişi. çok severim. saygı duyarım. özel bir ses ve yetenek. tamam çok bağırıyor gibi görünüyor ama hem bağırır gibi görünüp, hem de böyle okuması inanılır gibi değil. o bir fenowomen. o bir diva. gazino zamanın kurallarıyla büyüyen, bu ülkede 30 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı yaptırmaya cesaret eden -çok ünlüymüş o zamanlar da- çok cesur bir ruh. o bülent ersoy
mehmet ali erbil şebeğe bağlayınca adamın kalitesi , eğitimi , kültürü nasıl yok olmuyorsa bülent hanımın da medya ya da popülerlik adına yaptıkları ne kalitesini , ne eğitimini ne de kültürünü bağlar. kendimize bakmak lazım her yerde aynı adam mıyız ? ben değilim. tek yöndeki benle işyerindeki ben aynı ben değil. bülent neden öyle olsun , m.ali neden ??
osuruk videosunun şarkılarından daha çok izlendiği ablamızdır.

her çıtır erkeğe kancayı takıp elde edişiyle beni oturduğum yerde çatır çatır çatlatan kadın. güzel olsa bari!
son albümüyle ortalığın amına koyan kişidir kendisi. tarzını sevmeseniz de, çok bağırıyor deseniz de sonuç değişmiyor. gönülleri titretiyor. yok benzeri işte.
karakteri solda sıfır olsa da yorumculuğu tartışılmaz
ünlü türk düşünürü mustafa topaloğlu'nun da dediği gibi "çok büyük adam olacaktı ama önünü kestiler"
yasaklı dönemlerinde kaydettiği albümleriyle rakı sofrasının vazgeçilmez afkarıdır.
şu yaşına gelmiş, cinsiyet bile değiştirmiş, hala eşcinselliğini kabul edememiş, eşcinselleri sevmeyen, daha hiçbir eşcinsel yürüyüşünde görmediğim, hadi yürüyüşünü geçtim hiçbir beyanında eşcinselleri destekleyici bir konuşmasına tanık olmadığım, kendiyle barışık olmadığını düşündüğüm şarkıcı. kompleks kumkuması.
saç rengini değiştirmesiyle menapoza girdiği sinyallerini vermiştir.
bir ben bir allah biliyor sarkışı ile gönülleri fetheden divadır. sesi çok kıymetlidir, az bulunur.
türkiye'nin en trans hali.
abartı, kabartı denince akla gelen devasa bir diva.
valla isterse yeniden dünyaya gelsin, değişik değişik şarkılar söylesin, yine de hiçbir şarkısı beddua gibi güzel olamayacaktır.

artık bıkır kızılı saçlarıyla arz-ı endem etmektedir.
http://www.ucankus.com/detay/81626/flas-...
sesi güzeldir, şarkıları icra edişi harikuladedir. sadece ve sadece bu yönüyle var olsun dediğimdir.

aziz istanbul, bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım istanbulun, çile bülbülüm, beddua, seni ben ellerin olsun diye mi sevdim,ne duamsın ne bedduam,sabaha kadar favorilerimdendir
az önce tv de gördüğüm kadarıyla kameraları görünce yediği dondurmasını yere atmış ve giderken de cam su şişesini fırlatıp yola atmış bizon yavrusu diva...
geçenlerde arabasının camından dondurma ve bilimum şişe vs yi sokağa atmak suretiyle sadece gudubet ve insan-dışı organizma değil aynı zamanda görgüsüz bir dallama olduğunu tüm dünyaya haykırmıştır!
en son küllerinden yeniden doğmasını sağlayan ve yere göğe koyamadığı tarkanla da papaz olup son atımlık barutunu da harcayan akılsız ve fikirsiz şey.
adamı pepsiden soğutacak kadar kötü bir reklama imza atmış hatun kişidir.

(bkz: ablan kurban olsun sana)
  • /
  • 4