bülent ersoy

azrail'in elinden kurtulamamış sanatçı. geceden çok promil aldığını söyleniyor.
allah rahmet eylesin. toprağı bol olsun. büyük sanatçıydı.
yeterli büyüklükte bir tabut bulunamadığı için cenazesi biraz geç kalkacakmış. ithal edeceğiz herhal.
her ne kadar bazı çevreler tarafından lgbti düşmanı olarak suçlansa bile sırf şöhretini bir kenara bırakıp kendisini ortaya atma cesareti gösterdiği için bile takdir edilmesi gerekirdi.

toprağı bol olsun.
hiç bir yerde haber olmayan asparagas haber
hiç bir yerde haber olmayan asparagas haber
hiç bir yerde haber olmayan asparagas haber
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım.
baharı bekleyen kumrular gibi
sen de beni bekle sakın unutma
ellerin havada gözlerin yolda
bir tanrı bir de beni sakın unutma
çarkıfelek adlı yarışmada yarışmacı olarak yarışmaktadır.
çarkıfelek adlı yarışmada yarışmacı olarak yarışmaktadır.
saçlar sanki peruk. artık.
yaşamış olduğu bir anı beni derinden etkilemiştir. hatta bir filmine de konu olmuştur. cinsel kimliğini rahatça yaşayabildiği ilk dönemlerde yolda yürürken yolun yan tarafından bir anne ve çocuk geçmektedir. çocuk sesli bir şekilde bülent ersoyu göstererek "anne bülent ersoy kadın mı erkek mi?" diye sorar. bu olay belki de sokakta aldığı en incitici tepki olmuştur. bilinçsiz çocuklar bilinçsiz nesiller olarak aramızda yaşamaya devam ediyor...
türkiye'de tek pembe kimliğe sahip transfobik hanım.
yakında anime karakterine evrimini tamamlayacak olan insan. sadece bilgisayar hafızasında acıdan ve hastalıklardan uzak bir şekilde yaşayacakmış.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-401196...
bu türkiye deki popüler gayler ibneler translar neden onur haftasına destek vermiyor ! sizin yüzünüzden 80 90 kafasındaki gay translar yüzünden gidin sarayda iftar yapın ! lan bir lady gaga degilsiniz siz katy perry degilsiniz siz sanatçı bile degilsiniz ! sizin sesiniz güzel o da allah vergisi ! ha bana göre o bile guzel değil ! şunları savunmayin sevmeyin artık otekilestirmeye uğrayan biziz !onlar da marjinal kinliklerine paraya çevirmekle meşguller ! korkaklar
sevmediğim insan. lgbti birey olduğu halde, lgbti'lilere asla destek vermedi. heteroseksüeller bile durumlara sıcakken bu kadın neden böyledir, anlamıyorum.
sevdiğim bir karakterdir. lgbt ye destek vermediği konusunda eleştirilere bende katılıyorum. ama lgbt bir birey olarak girdiği her yerde saygı görmesi, kendini topluma sevdirip saydırması, kadın kimliğiyle camiye girip namaz kılması bile bence insanların lgbt nin de heteroseksüellerle eşit sayılacağı günlere hizmettir. sesi, bilgisi, ve kişiliğini ayrıca severim
geçen haftalarda bir mağazada karşılaştım kendisiyle. lan dedim bu kadının bizim memlekette ne işi var? tatil yerinde oturuyoruz gerçi de hani biraz şaşırdım. o da bizim gibi masa sandalye falan bakıyordu. bu arada uzun uzadıya her şeyini inceledim. çok doğal ve bonkör olduğunu anladım. kendisini artık seviyorum, çok mütevazıydı. ben önceden kendisini fazla abartılı bulurdum. yanıldığımı anladım.
ne zaman kendisini dinlesem transa girdiğim, büyülendiğim, çok etkilendiğim bir ses, ve yorum. üsküdar musiki cemiyetinden biri ile tanışmıştım. bizim camianın çoğu sevmiyor diyordu kendisini. müziksel terimlerle de düşüncesini desteklemeye çalışıyordu. s...r uleyn! japonların sesine ödül verdiğini okumuştum. o beyin o yetenek sineğin vızırtısınında notasını çıkartır moattanın da notasını çıkartır. ölürse üzüleceğim sayılı insanlardan.
  • /
  • 5