büyük bir penisi içine almanın verdiği gurur duygusu

helal kız! her babayiğidin harcı değildir diyerek kendimle gurur duymama sebep olan doğa olayı.
en son bir imamla görüştüğümde hissetmiştim bunu. en büyüğü kaç santimdi başlığını görünce aklıma geldi geçen gün.
imam yatakta çok iyiydi ama "ay çıkar artık ölüyorum" dediğimde sakın ölme çok açıldı bir kilo pamuk yetmez tıkamaya götünü ölürsen dedi. mesleki dezenformasyon galiba. pozisyon geçişlerinde de beni yönlendirirken hep dini terimler kullandı yok rükû yok secde ayol bilmiyorum anlamıyorum diyorum dinlemiyor ki!
gerçekten ne büyük başarı, ne büyük bir gurur modeli bu durum anlatamam. başarılarının devamını hayretle merak ediyorum.
sağol canım daha büyükleri senin olsun.
daha büyükleride senin olsun, ihtiyaç duymuyorum.
ama böyle birşey var ya hakediyoruz yani pasif olmak, içine almak öyle kolay bir olay değil, hele büyük olanı almak ise daha zor daha güç. öncelikle çok iyi gevşemen gerekir, arzulaman gerekir, acıya duyarlı olman gerekir. mesela ben büyük bir aleti içime aldığımda başarılı bir seks yaptığımı düşünüyorum. aktiflerin böyle gururlanacağı bir başarısı var mı tabi ki hayır o yüzden bizi tebrik etmeliler.
ne yazik ki hic yasamadim… nasil bi his anlatsaniza
güzel bir his eğer gevşeksen ama darsan içine bıçak giriyormuş gibi birşey çok acıyor. ürkek ve cesaretsiz pasifler alamaz içine çok net yani bol kayganlaştırıcı ve konsantrasyon işin püf noktası