demet akalın

her ne kadar sevmesem de twitter üzerinden hande kader cinayeti için tepki göstermiş hem de böyle bir dönemde. bir çok yalaka sanatçının aksine böyle bir tutum sergilemesi herhalde tebrik edilesi. kendisini hala sevmiyorum ama ne diyim.
rakipsiz adlı yeni bir albüm çıkarmış. hayalet adlı şarkısına da albümün ilk klibini çekmiş.
ekibini takdir etmek gereken eski manken inanılmaz iyi tamam belki dinle unut şarkıları yapıyor ama güzel yapıyor
barbaros şansal hakkında saldırı ve homofobi içeren tweetler atan nihat doğan'a çanak tutan destek olan kişi. hani gay dostuydu bu hanım!
kadının amele versiyonu.
kendini hiç yetiştirememiş yaw. bir de gay ikonu diye basbas bağırdı bir kaç lgbti portalı bu kadın için. lince çanak tutan zavallı. gelen tepkiler sonrası twitini silse de rengini, homofobisini, zihniyetini belli etmiştir. evlerden ırak.
hande kader cinayetinde tepki gösterdiği için bir dönem lgbti+ camiası tarafından sevilen insan. işte insan saklayamıyor rengini bir şekilde gösteriyor. hande yener ile olan kavgasını bu olay üzerinden devam ettirmesi ayrı bir konu. ne diyelim, zaten rezildi.
barbaroş şansal olayı patlayınca, nihat doğanla bir olup homofobik tivikler yardırınca eşcinsel kitlenin gözünden düşen; pleybek star. ah demet vah demet yazdığı tivitleri hemen sildi ama twitter lobisi anında binlerce ss'i almıştı zaten.

yeni albümünden esame okunmuyor şu ara, ilk klip gülşen sayesinde 1 hafta kadar yürüdü, 2. video izlenmediği için bunalıma girmiş demet. oh olsun. bu yine iyi günleri sevgili d.a.
son yaptığı hareketiyle gözüme girmiş insandır. gerçi bu durum onun şeyinde olmaz da neyse.

suriyelilerin artık bu ülkeden gitmesi gerektiğiyle ilgili çok mantıklı şeyler yazmıştır. helal olsun. hayranları kendisine "demomuz" der. tövbe est.
düşüşe geçen şöhretini tarkan ile kurtarmaya çalışan şarkıcı. sırf tarkan konserine yetişmek için kendi konserini iptal ettirmiş. bundan önce de aynını gülşen'e yaptı. ama yemezler. d.a. şu saatten sonra beyonce ile düet yapsa bile tutmaz.

bu arada son albümünde bir tarkan şarkısı yer alacağı sinyalleri de verildi.
sessiz sedasız sekilde ortaya menopoza girdiği yönünde doktor raporu atıldı sonra rapor yok edildi duyumu yayıldı. magazine düşmeden örtbas edildi. 2. çocuk diye sürekli gündem yaparken kötü tabi kadınlıktan kesilmesi. üzüldüm lan valla bak.
demet p kalın
espriyi anladınız mı?
çok görgüsüz bir kadın. hani böyle samimi falan geliyor insanlara ama aşırı görgüsüz, zevksiz ve itici birisidir. ayrıca sosyetedeki bütün ibneler kocasına hallendikleri için bunla kanka ayağına yatıyorlar haberi yok. adamı götürecekler yakında.
  • /
  • 4