demet akalın

yok yok sağlam kadın. bi erkek havası var ve seviyorum. ses yok, ama iyi şarkı yakalamakta. ki çirkeflikte de üstüne yok. genel olarak başarılı.
düzenli olarak yaz hitlerini çıkaran, eğlence mekanlarında ve sahillerde eşlik etmenin farz olduğu şarkıcı. sevseniz de sevmeseniz de parçalarına dilinizin dolanması kaçınılmaz. en azından serdar ortaç gibi ne dediğini anlama çabasına gerek yok.
yorumsuz özgüven. amaçsız bir yaşam. tabela gibi kadın.
kesinlikle doğru bir ekiple çalışan ve her yaz bir sonraki yaza kadar oyalanacak şarkılar sunan eski manken şarkıcı.. ama ilk albümünde ki sebebim güzeldir... bir de sanki hala çok şarkısında ibrahim kutluaya göndermeler yapmaktadır.
selpakçı çocuklar için "etiler"in göbeğinde bu selpak satan çocukların durumu nolucak sinek gibi yapışıyolarrrrr" diye tweet atan kişi.
ciddi rakipleri olmadığı için meydan kendisine kalmış popçudur
ibrahim meraklısı mankenden bozma şarkıcıdır. *
magazincilere para var huzur yok amk şeklinde demeç veren popçu
ayrılık sonrası dinlenen şarkıcı.doğal samimi ve yapmacıktan uzak bir kadın hatta kroyum ne yapiim ayol diye bir açıklaması vardır.
şarkılarının güzelliğinin, sonradan görme şımarıklığını kapatmaya yetişemediği bayan vokal, belki çıtasını hep yukarıya doğru çizmiş olmanın verdiği özgüvenden ama yine de bu kadar ego fazla.
bir dönem çok sıkı olduğu, daha sonra yine bir polemik çıkarıp kanlı bıçaklı olduğu hande yenerle bir internet sitesi reklamı için kamera karşısına geçmiş playback solisti...
bir bar çıkışında magazincilere " para var huzur yok amına koyayım asasdsasdfjuredhf " diyen şarkıcı.
evlenme ve boşanmayı ata sporu olarak algılamış şarkıcı kişisi.
orhan gencebayın son albümün de seslendirdiği şarkı ile bu kızda iş var dedirten varoş tanrıçası.itiraf ediyorum bir varoş olarak bayılıyorum bu kadına.

http://ayisozluk.com/lnk/a3a860
son albümünün ismi giderli 16 imiş! bu daha ne kadar böyle gidecek acaba? bir sonraki albümünün isminin arabada beş evde onbeş ya da ananı avradını sikerim gibi bir ismi olabilir. malum demet bu, paçozlukta sınır yok...
"giderli 16" isimli albümünden sonra çıkaracağı 17. albümün adının da "yetmez ama 17" olmasını beklediğimiz sevgili şarkıcı.
sanat(!) camiamızın kurtulamadığımız bir kaç sanatçısından(!) biri. emekli olun abi, yoruldunuz artık siz. diğerleri için (bkz: serdar ortaç)(bkz: seren serengil)
doğru kişilerin yataklarından geçtiğiniz takdirde nerelere gelebileceğinizi gösteren somut varlık.

not: demet akalın fanları eksilemesin valla ahirette iki elim yakanızda olur. ahanda and verdim nah buraya da yazdım.*
son albümünün adını duyunca bana şaka yapıyorsun değil mi dediğim, komşum
  • /
  • 4