devlet bahçeli

dün "başkanlık sistemini hayata geçireceğiz" demişti, bugün ise "başkanlık sistemine evet demedik" açıklamasını yaptı. hafıza git gel yapıyor galiba. nabıcan, yaşlılık!
dünü bugünü bambaşka bir amca. düne kadar başkanlık sistemine "hayır" diyen, şimdi ise "bir oyum var o da evettir" diyen zayıf kişilik. bunun altında bir şeyler yatıyordur mutlaka ama ne olduğu sonraki zamanlarda mutlaka gün yüzüne çıkar.

rte ile bahçeli atışmaları ve sonu: https://www.facebook.com/sozcugazetesi/videos/1620993801285176/

oysa ki hep hayır diyordu:


allah herkese böyle düşman versin dedirtti. adam kime muhalif olduysa ev bark sahibi etti.*
mhp içindeki muhalifler hızla artıyor. mhp'nin çoğunluğu hayır diyecek gibi görünüyor. en son ankara'da "ülkücüler hayır diyor" buluşmasında katılımcılar salona sığmamışlar. görünen o ki bahçeli aşağıdaki videoda olduğu gibi yalnız kalacak.

https://www.facebook.com/woggod/videos/575731645955240/
kendi tabanını evet oyuna bir türlü ikna edemeyen zat. bu gece katıldığı programda da şöyle bir açıklama yapmış. "benim danışmanım eyalet sistemi dese görevden alırım"
hayır oyuna daha yakın belli ki.

detaylar şurada: http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/bahceli-canli-yayinda-konusuyor-1791641/
yine enteresan demeçler vermiş. hedef turan ülküsüdür kızıl elmadır diye bas bas bağırıyor. yahu millet akbilinde kalan son 2 tl ile okula mı gitsem eve mi derdinde, senin vesveselerini sikleyene mi var allasen güldürme.
imam hatiplilerle ilgili deizm mevzusuna çok içerlemiş siyasetçi. türk gençliğine "ateizmden bir önceki durak olan deizm" ile kara çalınamazmış. https://m.bianet.org/bianet/siyaset/1959...
  • /
  • 3