dondurma fuhuşu arttırıyor

öncelikle emine şenlikoğluya
(bkz: bir kere tadını alsan bir daha bırakmazsın )
(bkz: bir kereden bir şey olmaz )
(bkz: kafan güzelmiş canım güle güle kullan )
bunu bana hakkını helal etmediği için dedim. ama kadın haklı beyler dağılın.
eğer max, twister gibi reklamları kast etmiyorsa haklı beyanat. cornetto, magnum reklamlarında neden beni ya da seni değilde birbirinden taş erkekler ve kadıınları oynatıyorlar? neden genellikle iki cins etrafında dönüyor? adamlar kapitalizmin en iyi araçlarından olan erotizm * ve romantizm kullanıyorlar çok akılllıca ve etkili. bunu diğer pek çok alanlarda da kullandıkları gibi. e bizde buna uyuyoruz, mutluyuz. *
yani demek istediğim reklamlar bizi etkiliyor dondurma değil *
(bkz: werner sombart )
hemen hemen her gün çılgınca dondurma yiyen biri olarak kendime "acaba nemfomanyak mıyım lan?" sorusunu sordurtan beyan.
yok artık iyice saçmaladılar dedirten. iyi bari sosise karışmamışlar. *
yemek yemek de gaz çıkarmamıza yol açıyor ama.
yuttuğumuz o kadar hava ne olacak sanıyorsunuz?
ama ne yazık ve acı ki, beyin sahibi olmak, düşünce gücünü ve zekayı artırmıyor!!!!
ulan alt tarafı tatlı. yıllardır asırlardır belki olan bir şey. şimdi şu an fuhuşu arttırıyor ise sebebi o aptal kutularına koyduğunuz reklamlardır.
dondurma devi algida’nın magnum markasına ait “the ceremony (tören)” isimli reklam filmi abd’deki reklamların etik kurallara uygunluğunu denetleyen reklam standartları birliği’ne, ailelerin tv izlediği saatte lezbiyenliğe teşvik edildiği(!) gerekçesiyle şikayet edildi.

şikayeti gerçekleştiren birey eşcinselliğin her fırsatta zaten “gözlerine sokulduğunu”(!) söyleyerek şikayetinin kaale alınacağından bile emin olmadığını söyledi.

yapılan bu şikayet, şikayet eden kişi için hayli sürprizli sonuçlandı. abd reklam standartları birliği, bu şikayeti ciddiye aldıklarını söyleyerek şikayet eden kişiyi şaşırttı, hatta bu şikayet sonrasında reklamı incelemeye alan kurum, ayrımcılığa müsade etmeyeceklerini söyledi ve reklamın sadece “prime time’da değil, tüm gün boyunca yayınlanabileceğine kanaat getirerek reklamla ilgili herhangi bir yasağın önünü toptan kapatmış oldu.

akıllara (bkz:bahar candan)ı getirmiştir. sevgiyle selamlıyoruz. birazcık yesem çok çabuk erir misin? diyerek türk erkeğinin erken boşalma sorununu sübliminal düzeyde sorguladığın satırları da unutmadı bu güruh baharcım.
dondurmayı bilemem ama biscolata kesin yasaklanmalı. kendisini yasaklamasalar bile reklamlarına derhal müdahale edilmeli.