ebru gündeş'in eşcinsel yarışmacıyı popstar yarışmasına aldırmaması

iyi de; bu kadının fotoğraflarını çeken ve kankası olan kişiyi tanıyorum. kendisi halis bir bear dir ?
yuh dedirten video. ebru gündeş'in bu delikanlı tavırları da bana çok lezbiyenimsi geliyor homofobikliği ondan mı acaba?
bülent ersoy ''kırık'' diyor, ebru gündeş ''türk halkına yanlış örnek olur'' diyor. ülkedeki sanatçılara bakarmısın? kaçıp gitmek lazım buralardan!
sırf gündem yaratmak için çıkan kokan hareketleri yapmıştır
ağzı olan konuşuyor hesabı
bende bu kadın hakkında zengin avcısı lavabali 5 para etmez , sırf ünlü oldu diye burnu kalkık bir insandır .

ırkçı kimliği üstüne tüy diktiren tutumudur.kafatasçılık ve homofobi aynı familyadandır zira.
o değil de...türk halkına yanlış örnek olur diyenin meslektaşı jüritaşı ya da her ne karın ağrısıysa ülkenin en meşhur transeksüeli.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
ne bekliyordunuz bu kadından... diye sorduran durumdur.
bu sebepledir ki artık totosu dönük yarışmacı seçmektedir. *
genel gözlemime göre kadınlar daha homofobiktir, hetero erkekler konuyu kapatmaya çalışırken, hetero kadınlar bakışlarıyla bile rahatsız eder patavatsız patavatsız konuşur
sonra da "yaaa öyle demeyin benim bir sürü gey arkadaşım var amaaa" şeklinde saçma bir açıklama yapmıştı. varsa var al turşusunu kur bize yarışmacıya yaptıklarından haber ver.
bülent ersoy'un çoğu hal ve tavrına ifrit olmakla birlikte, bu konuda ebru gündeş denen homofobik kadına karşı savunmasıyla ve konuşmasıyla helal olsun dedirtmiştir. gerçi şu ana kadar lgbt konusunda dişe dokunur tek bir icraati olmayan bülent ersoy'un lgbt desteğini nedense kendisinin de gocunduğu bir konu konuşulana kadar göstermemesi ayrıca düşünülesi.