eğlenilecek erkek

çelme takıp yatağa düşürülecek komşunun oğlu, siparişle gelen pizzanın parası çıkmayınca gönlümüzden kopanları paylaşacağımız pizzacı, olayların başlamasına vesile kıç çatalını görmek zorunda kaldığımız tesisatçı gibi boşta gördüğümüz, uygun yatak*, doğru zaman, çekici insan formülüne uyan tüm erkeklerdir. tadını çıkarın.
yaygın kanının aksine koli demeyeceğim, beraber sosyal hayatta güzel vakit geçirebileceğiniz, sinema, tiyatro, konser, bar, kafe, restoran ve bilimum yerlerde kah gülüp kah muhabbet edeceğiniz, aynı frekanslarda olup, birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız sosyal aktivite arkadaşı. ya da (bkz: tunatuan)
göte parmak enseye şaplak kıvamında erkek değilse başımın üstünde yeri var. ama işi abartmaması çok önemli. party animal tadında, hiçbir şeyi ciddiye almayan, minimum beyin kullanımı ve maximum hayvanlık ile yaşıyorsa hiç çekilmez.
ya sadece salt cinsellik yaşadığım erkek ya da karşılıklı oturup sabahlara kadar feminist kuram, lgbti hareket ya da v.wool, plath, simone de, kate millet, goldman temalı filmler izleyip beni anlayan erkektir. ikisi bir arada olursa sevgilim olur inş.