enes batur'a verilen altın kelebeğin geri alınması

yapılan ilk yorum "ödülü şeyma şubası'nın elinden aldığı için lanetlenmişti zaten" oldu. tabi asıl sebep çocuklar için zararlı cinsiyetçi ve küfürlü videolarının ortaya çıkarılması gösterildi.

asıl bomba enes batur'un yakında vizyona girecek olan sinema filmi. ona da yasak gelebilir. amanın enes nasıl bir lanet la bu.
o zaman fetistivallerde çocuklara kötü örnek olabilecek filmlerede ödül verilmesin.sonuçta onlarıda çocuklar internetten izleyebilir.esas sorun çocuklarının eline tableti telefonu tutuşturup keyfine bakan anne babalarda.madem ödülü böyle bir gerekçeyle geri alacaksın adaylar arasında ne işi var bu çocuğun. yeni mi anlamışlar durumu.enes batur alsın yada almasın beş para etmeyeceği kanıtlanmış dikkate alınmaması gereken çöp ödül.
youtube da gereksiz bir gereksiz işler yapıyor bunun sonucunda ödül geri alindi çünkü yaptığı içerikler çok iyi değil ornek bi youtuber olmak istiyo fakat cektigi videolarda cinsel icerikli ozellik cocuk istismari seyler soylemesi ve dedigi anlasilmiyor meraba zzzzzzaasdfffgggg hahahaaaa amk gibi seyler duyuyoruz ha birde ustune film cekmis olmasi film bence silah zoruyla cekilmis gibi enes dahil herkes flash tv oyunculugu daha gercekci ona odul verenlerin zeka kitligi yasadigini tahmin ediyorum
insana enes batur savunduracak durum. düştüğümüz hale bak.

efendiimmm, öncelikle bu altın kelebek denen ödül şeysi çok da matah bir şey değil. oylama sistemi bile bildiğim kadarıyla halk oylaması yani. ülkedeki prestijli ödüllerden diye yutturuluyor ki maalesef öyle ama nitelik falan hak getire. ne demek istediğimi bu yılın en iyi kadın komedi oyuncusuna bakarak anlayabilirsiniz.

şimdi sizin ödül töreninin durumu bu. oraya bir "youtuber" adaylığı koymuşsunuz. bu ödül de halk oyuyla seçiliyor. e türkiye'nin en çok abone sahibi çocuk seçilmeyecek de kim seçilecek yahu! doğal olarak de seçildi garibim, güzel güzel de konuştu. sonra orada süs olarak görev yapan jüri, ödülü enes'e layık bulmadılar ve geri aldılar. len mal jüri, çocuk seçilmeden önce neredeydiniz? hiç mi bakılmadı bu çocuğun videolarına? uygun değil madem, aday yapmayacaktın. barış özcan'ı yapacaktın aday ya da nilüfer baş'ı. sen bu çocuğu kitlesi büyük diye aday yaparsan ödülü de vermek zorundasın. ohh vallahi, youtube'un ekmeğini ye ye, sonra da "yok çocuklara kötü örnek oluyor". hadi len oradan! bu old school medya iyiden iyiye internet ünlüleri üzerinden beslenme ve onları karalamayı sever oldu. aynısını pewdiepie'da da yaşamıştık da bebeğim orada wall street journal'a ağzının payını vermişti.

o ödül benden alınacak, ortalığı yıkardım. 5 milyon takipçim var benim amq. zaman değişiyor artık, samimiyetsiz ana akım medya insanların gözünden düşmeye başladı bile..