eski sevgilinin yeni sevgilisi

bazen evde kullanmadığın eşyaları seçersin, kullanılabilecek gibi olanları çöpün yanına bırakırsın ya belki biri alır diye..heh..işte o bıraktıklarını gelip alan adam var ya..heh işte odur. senin beğenmediğini, artık kullanmak istemeyip hayatından çıkardığını alıp götüren kişidir..çokta mutlu olur. ona lazımdır, çünkü ancak onu elde edebilir. sen ise attığının yerine gider yepisyeni bir tane alırsın..
bende her ikisi de olmayandır . yazık lan bana hoş aşk isteyen de yok ama .
hiç bir zaman sizin kadar yakışıklı olamayan insandır. yersen...
an itibariyle acıdığım insandır. başıma gelmiş olanlar onun da başına gelecektir.
vah vah, tüh tüh
adı üstünde eski sevgili olmasına rağmen, herkes kıçına zevkle tekme attığını savunsa da hayatı araştırılan, meraktan kudurulan ve içten içe unutulmayan geçmişin yeniden gün yüzüne çıkmasına vesile ve tüm bunlardan bihaber kişidir. nedense herkes hep savaşın haklı tarafı ve galibi, eski sevgili ise sizi hak etmeyen ve yetmiyormuş gibi hak etmediği bir başkasının da hayatını karartmaya and içmiş kişi. o zaman nedendir hala onu hayatımızdan çıkaramamalarımız, '' yanındaki var ya ben olmalıydım '' isyankarlığımız. acı olmasın.

eğer eski sevgiliyle hala arkadaşça görüşülmüyorsa bizi hiç ilgilendirmeyen kişidir.
ayrılmış olsak da ben sevmeye devam ettiğim sürece asla eski sevgili olmayacağı için üzerine tüm gazabımı yollayacağım insandır.
muhtemelen kendimizde de aynısından olan durumdur. dolayısıyla sıkıntı yoktur. herkes mutlu olmak için geldiği dünyada mutlu olmalıdır.
eski sevgilimin yeni sevgilisinin zaten onun eski sevgilisi olması durumuyla pek yeni sayılmayacak sevgili.
küçük bir kalabalığız aslında, herkes bir başkasının eski sevgilisini yeni sevgilisi yapma derdinde...
cycle is running in a f*ckin? circle.
yeni sevgilinin eski sevgilisinden daha az mide bulandırır. eski sevgilinin yeni sevgilisinin, senin yahut yeni sevgilinin eski sevgilisi olma ihtimali var mesela, asıl o çok çirkin. * * *
yeni sevgilisinin eski sevgilisini yok saymasıyla, sosyal medyadan vs. silmesiyle/engellemesiyle, görmezden gelme çabası içine girmesiyle bilinir. yeni sayfa açıyorsan eski sayfaları neden kurcalıyorsun be bacım, tamam sevgilin önceden senden başkasına vermiş olabilir, saatlerce oral, anal yapmış olabilir, takıntı yapma kendine, önüne bak, aş kendini be gülüm. ne de olsa bir süre sonra sende eskiyeceksin. anın tadını çıkar. kıps
eski sevgilinin yeni sevgili süreci, bir de üzerine aşık olması hakkında:yazarın notu: sen adam edersin ama olmaz, senin insanın değildir gider başkasına yar olur. işte o kişi de artık böyle hazıra konduğu için ya çok şanslıdır ya da kendisi için de "winter is coming!"idir.
bir de bunun eski sevgilinin eski sevgilisiyle olma versiyonu vardır yaşanmış ibretlik olay
mutlularsa benim tanışmaktan mutluluk duyacağım kişidir, sonuçta hayatıma girmiş ve belli bir süre yer etmiş bir kişinin yollar ayrıldıktan sonra hayatına devam etmesi kaçınılmaz ömür boyu yas mı tutucak ya da yas mı tutucam ayol. mutlu olurum ve tanıştır beni de derim. ben biraz sezen aksu gibiyim bu konuda, hayatıma girmiş insanlar hayatımdan hiç çıkmasın isterim. görüşemesek bile en azından bir haberlerini almak beni mutlu eder.
eski sevgilimin yeni sevgilisi eski sevgilim olmadıkça pek takılmayacağım durumdur. onun dışında allah bir yastıkta kocatsın.
umut diye çocuğun biri. çocuk diyorum çünkü eski sevgilim aramızdaki 6 yaşlık farkı kafasına çok takıp bana laf söylerken, şimdiki ''sevgilisi'' ile arasında 11 yaş falan var.

e ben ondan ayrılalı 1.5 seneyi geçmiş, neden takılıyor kafama önemli olan o.
  • /
  • 2