eski sevgiliye musallat olma rehberi

selam kızlar, sevgilinizden ayrıldınız ve onu geri mi kazanmak istiyorsunuz? kuasar bacınız sizin için bi rehber hazırladı.

öncelikle rehberimizin mihenk taşı olan kuralı yazıyorum: ayrıldığınızı asla kabul etmeyin. yine sevgiliymiş gibi davranın. dışarı çıktığında kıskançlık yapın, nerede olduğunu sorun sürekli.

hazımsız ve takıntılı olmanız gerekli. vicdan sahibi bir insansanız hemen bu rehberi kapatın. onsuz hayatın berbat olduğundan bahsedin. ara sıra gelen intihar dürtünüzü anlatın ona. her an kendinize zarar verebileceğinizi ona hissettirin. vicdan azabı çekmesini sağlayın.

sürekli fikir değiştirin. kafanızın karışık olduğunu hissettirin. ne onunla ne de onsuz olabileceğine inansın. eski güzel günleri hatırlatın. sevgilinizin de kafası karışsın ve yanlış kararlar almasını sağlayın.

cep telefonu numarasını ezberleyin. en önemli maddelerden biri budur. sizin numaranızı engellerse arkadaşlarınız telefonlarından rahatsız etmeye devam edin. bu işlemi cep telefonu numarasını değiştirene kadar devam edin.

ona isimsiz hediyeler gönderin ama sizden geldiğini bilsin. hediyeyi alırken birden evinin önünde belirin. onu sevdiğinize inanacaktır. evini değiştirine kadar musallat olmaya devam.

işe, okula gidiyorsa giriş-çıkış saatlerini öğrenin. çıkışta onu alıp bi yerlere gitmeye çalışın. unutma siz hala sevgilisiniz, ayrılmadınız. her şey eskisi gibi devam etmeli.

sosyal medyada paylaşımlar yapın. onunla çekilmiş fotoğrafları etiketleyerek paylaşın ki çevreden gelebilecek tehlikeleri bertaraf edin. aranız bozuk olduğunu kimse öğrenmemeli. ilişkinin devam ettiğine çevresi inanmalı ki sonra sevgiliniz de devam ettiğine inansın. "bu sizin enişteniz olur." diyeceksiniz herkese.

ailesiyle aranı iyi tut. kardeşi, yeğeniyle ilgilen. mutlaka yumuşayacaktır.

asla vazgeçme. sen ona aşıksın. yine onu elde etmelisin. aramaya devam. açmıyorsa tekrar ara. yılma.

ekleme: entryi yazdıktan sonra bi eksik olduğunu fark ettim. karşınızdaki kişiye asla fiziksel bir zarar vermeyin. kaba kuvvet asla bir çözüm değildir.
rehberi okumaya başlarken çok güzeldi, lez heralde diye düşündüm, baya güzel musallat olma yöntemleri derken enişte falan demiş aile ile aranızı iyi tutun demiş. bütün hayallerim yıkıldı. #387475