evde kalmış gay kurusu

profil sitelerindeki

'' sadece aktif'' seçeneğini derhal ''aktif pasif''e
''sadece aşk'' seçeneğini derhal ''allah ne verdiyse''ye çevirmesi gereken,

yaşını küçültmesi,
photoshopun nimetlerinden yararlanması,
ve ''yerim yok'' ibaresini kaldırıp outdoor fantezilerine kucak açması gereken gaydir.

(bkz: doğru profil resmi)
(bkz: evde kalmak)
(bkz: kocaya kaçmak)
evet evde kalmışlardır, çirkindirler hatta gençken, ona buna bok atıp burun kıvırmışlardır, 30'undan sonra da trip atar olurlar. hoş bu gözler bunları 30'una gelmeden yapan megalomanları da görmüştür ya neyse.
"neydim? ne oldum? ne olacağım" öz budur,sonra görürüm ben sizin şekilci halinizi.
evde kalmaları dışarıda kalmalarından iyidir dediğim geylerdir.
çeyizini yapmaya başlamış geydir.
biraz önce birisine yolladığım mesajdır. bundan çok güzel başlık olur dedim . tam açacaktım ki baktım benden önce davranıp açanlar olmuş efenim..
kavga olsa söylenmeyecek söz. * *
queer as folk dizisinde brian bir bölümde "gaylerin ölüm yaşı 30'dur" der. * *
çoğu geyin kaderi bu değil mi zaten? bir yaştan sonra kurumaya başlıyorlar, yalnızlaşıyorlar. hatta o yalnızlık onları bir bayanla evlenmeye bile götürebiliyor. niye? çünkü yapacakları, uğraşları kalmıyor çoğunun. gelmiştir 40-50 yaşında ne yapsın bu yaştan sonra? torunu yok, eşi yok, çocuğu yok, hatta arkadaşları artan kanser vakaları yüzüne ölmüştür. 60 yaşında gey mi arayacak? cidden acı verici. o yüzden temeli önceden kurmalı "anın tadını çıkarmak" yerine geleceğe yatırım yapılmalı. kuruyup dökülürsünüz antropoz falan derken. *
fındık ve fıstık ile servise sunulursa enerji patlaması yapabilir.
"insan belli bir yaştan sonra çok seçici oluyor ya." cümlesini dilinden eksik etmeyen model. lakin seçme hakkından feragat edip, kendini seçilmiş biri olmanın serin sularına bırakmak gerekir bazen.

tokat etkisi yaratan durumdur.
yaş evreleri fark etmiyor aslında. 21 yaşında olanlar kuru oluyor mu ?
şu gidişle asla olmayacağım geydir. o yaşa kadar bir erkek bulamazsam gey olduğumu bilen ve benle evlenmek isteyen, eğer o yaşa kadar evlenmemiş olurlarsa, en az iki kız arkadaşım var. yakışıklısın, başarılısın, yemek yapıyorsun, düzenlisin, senden iyisini mi bulacağız diyorlar. hatta birbirlerini tanımayan bu iki kadının, o yaşa geldiklerinde çaresizlikten benim için kavga etmeleri bile olası. öyle yani. eğer doğru adamı bulursam yumurtayı bile biz veririz diyorlar, annelik yapmak şartıyla. daha ne olsun. şanslıyım sözlük şanslı.
geleceğim olduğunu düşündüğüm sıfat.
içimi paramparça eden gruptur.

30 yaşın üstündedirler.düzenli bir işleri vardır.kendini geçindirecek kadar paraları vardır,evleri,düzenleri vardır,bilgili,kültürlü insanlardır ama gelin görün ki koca yoktur.kocasızlıktan mıdır,nedir sosyal hayatta falan böyle aşırı sivri,sürekli etrafa laf sokmaya endeksli olarak ayarlarlar kendilerini.sonuçta ilgi görmek onlarında hakkıdır...mutsuzdurlar ve de yalnızdırlar...


ama bence yani 30 yaşını aşmış evde kalmış gay kurusu nun profil sitelerinde,barlarda ne işi var be yahu..ben olsam valla gay hayatından elimi eteğimi çekerdim,kendimi sosyal projelere falan adardım..eve kedi,köpek alıp onları falan beslerdim..