evine gidilen erkekle ayıp olmasın diye seks yapmak

hornette bir saat konuşmuşum hop atlamışım yola evine gitmişim, yok efendim iki hafta konuşmuşum hop görmeden aşık olmuşum, atlamışım yola evine gitmişim, adamı gidip görmemle hayal kırıklığına uğramışım, ne bekledim de ne bulmuşum ama oraya kadar gitmişim sonuçta, adam evine davet etmiş, bir seks yapmadan gidersek ayıp ederiz, en azından bir kere sevişelim gitmeden, deyip gönülsüz öpücüklerle başlayıp zoraki pozisyonlarla devam eden ve tatmin olunamayan bir seks deneyimi yaşamaktır. üstelik, sonuçta yıllardır evet yanıtını aradığınız 'yer var mı' sorusuna istediğiniz cevabı bulmuşsunuzdur, daha ne istiyorsunuzdur.

her davet edilen eve gitmeyin gençler, gönlünüz mahçup kalır, adamın isterik gözlerindeki ateşi söndürmeye kıyamazsınız. iki çift mahzun göze dayanamayıp, sizde şehvet duygusu yaratamayan erkeklerle sevişmek mecburiyetinde kalırsınız.
buluşmasız sevişmenin kaçınılmaz hazin sonu.
bir chat uygulamasından tanıştığınız kişinin evine, yani direk evine nasıl gidebiliyorsunuz ya? bu bence büyük cesaret gerektiriyor. ben açık alanda buluşurken ödüm kopuyor sonuçta yazışmış olsak bile her şey çıkabilir.
her pasif bireyin başına gelir.blow job sevmem,öpüşme sevmem sadece becer gideyim tarzı bi konuşma yapılır 10 dakikada olaysız eve gidilir.penis kalınsa hiç yok yere genişlemiş olmanız üzücü bi detay olabilir gercek bir seks için 2 3 hafta kadar normale dönmesini beklersiniz yada beklemeyip soba bacası gibi bi hal almasını sağlarsınız ve hoşunuza giden partneriniz"bu yaşta yalama olmuşsun"gibi şeyler söyler bunları umursamayın anüs bakım seti ve buz takviyesi ile eski haline döner.