fas kralının gay olması

kendisinin instagram hesabını takip ediyordum uzun zamandır. kralın çok farklı bir giyim tarzı var. o kıyafetlere bakınca belki heteroseksüellerin aklına bir şey gelmeyebilir ama malum biz gaylerdeki bizim gibileri hissetme durumu falan. ben de her defasında bu adam gay yahu, vallahi gay deyip duruyordum. en sonunda dayanamayıp bunun aslı nedir diyerek faslı arkadaşıma sordum. arkadaşım teyit etmesin mi. hatta kralın eşi kralın bu yönelimlerinden dolayı onu bırakıp avrupa'ya gitmiş, ülkeye pek uğramıyormuş falan.
not : kralı takipten çıkmışım, bulunca linki ekliycem.
not 2: resmi hesabını bulamadım. ama şu hesapta bazı paylaşımlar mevcut: özellikle ikinci ve üçüncü pylaşıma bakın. kaşlar alınmış falan.
https://www.instagram.com/roi_mohammed6/...
hindistan'ın gay prensi manvendra singh gohil ülkesine iyi gelmişti. lgbti+ hakları üzerine mücadeleye destek vermişti. tabi kendi de gizlenmek yerine açılmayı seçmişti. umarım 6. mohammed de ülkesine iyi gelir. mücadeleye destek olur. tatlı bir ayıcıkmış.

prensesin sarayı terk etmesi ile ilgili mynet haberi.

https://www.mynet.com/kral-escinsel-mi-p...
aksilik olmazsa haziran başı gibi fas'a gidiyorum. koskoca kral sarayında belliki yalnız, tek, kimsesiz. peçemi kapatıp edebimle kendisinden randevu talep edip dertleşmek, hasbihal etmek isterim. ayı sözlükten bahsedip konuya vakıf olduğumuzu dilerse yazar olarak entry girmesini ve bunun ona iyi geleceğini de bizzat ileteceğim. alışın her yerdeyiz. #kralmohammedyalnızdeğildir