ferhat göçer'li türk telekom reklamı

türk telekomun şu zamana kadar yaptığı reklamlar çok iyiymiş gibi, bir de reklamlarına ferhat göçer vokali eklemiş. ben olsam ferhat göçer yerine arka fona anıran bir eşek koyardım daha çok ilgi çekerdi..
ferhat göçer o ıkınık sesi ile* türk telekomun marka değerinin arttıracağını sanmıyor elbette. ama genel izleyicinin* şarkılar ne kadar yüksek perdeden* söyleniyorsa makbuldür algısından yola çıkıldığına adım gibi eminim. bu arada bahsedilen şu über hızlı internet daha büyükşehirlerde bile nadirken bunlar hangi ülkede hizmet veriyor anlam veremedim? acaba azeri kanalına mı geçtim bir ara diye düşünüyorum.*
bugüne kadar nerede bir işe yaramış ki türk telekomda işe yarasın ferhat göçer.
çığlık çığlığa şarkı söylemenin ülkemiz sınırları içinde iyi şarkı söylemenin birinci koşulu olduğunu kanıtlayan reklamdır. o nasıl iğrenç bir ses, nasıl iğrenç bir yorumdur arkadaş? türk telekom reklamları şahtı, şahbaz oldu!
ayağı ayı kapanına sıkışmış gibi böğüren bir adam ve türk telekom. ilgi çekmesine çekti evet haklılar.
milliyetçiliğin her zaman sattığı ülkemiz de memleketim şarkısını fon olarak kullanılmış bide.lan geriden zekalı suudi arabistanlı oger şirketine satıldı türk telekom.
habi de fiber hızlılığı yok efendim dünyanın en hızlı interneti diye tüketiciyi yanıltıyor.dava açsak kazanırız.

http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xh...
adamın amına koyan şarkılar reklamın iyisi kötüsü olmaz demeyin, kötüsü oluyormuş işte basbaya, o iç kanırtıcı çığlıklar bütün gece kabusum oldu, bir de yüzü aklıma gelince (ekşimiş peynire bakan bir yüz ifadesi var ya hani şarkı söylerken), fecaat diyorum....allah ıslah etsin diyorum bir de...
ferhat göçer arya yaptığını mı sanıyor? diye sorguladığım salak reklamlardan birisidir. *
bide eklemeden geçemiycem sesini sikiyim ferhat
aslında varolmayan fiber optic ağın, kulak kanatan reklamı
top patlasa uyanmam derneği* türk telekoma ve ferhat göçere üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür etmişlerdir. derneğin başkanı rüya müptela kendilerine yılın uyanığı ödülü takdim etmek için sabırsızlıklandıklarını ve çok heyecanlı olduklarını dile getirmiştir. artık uyanma zorluğu çekmeyecekleri için dernek üyelerinin mutlulukları görülmeye değerdi. bunun dışında ünü günden güne yayılan reklam projesi orta dünyada da oldukça büyük ses getirmiştir.(bkz: zaytung)

son birkaç seferdir televizyonda denk geldiğimde artık sadece sonunun gösterildiği, ferhat göçer'in anırdığı kısımların gösterilmediği reklam.
insanı teksaslı yapan reklamdır. benim diyen covboy kumanda çekme hızımla yarışamaz.