futbol

şiddet içeren taraflarını ve uzatmalar hariç 90 dakikalık sıkıcı bölümlerini saymazsak gol sevinci sonrası futbolcuların üst üste çöktüğü anları orgazmik görüntülere sahne olan spor dalı. ofsayt neydi ya? neyse.
11 salağın 1 top peşinde koşması, bunun kavga dövüş haline gelmesi, üstüne birde adamların bundan servet kazanması saçmalığı.
genellikle gay kişilerin hoşlanmadığı ya da değişik amaçlar için izlenilen spor dalı.

(bkz: en seksi teknik direktörler)
4 5 keredir başıma geliyor.futbol seviyorum diye alay konusu oluyorum gay arkadaşlarım tarafından.neden taşak geçiyorsunuz lan?.gay olarak bir ben mi seviyorum dünyada futbolu
hem oynamaktan hem izlemekten keyif aldığım spordur.elbette işin içinde gay zevklerim öncelikli olduğundan haşır neşirim bu sporla.
olmazsa olmazım. hayatımda ciddi anlamda büyük bir yer kaplar futbol. olmasa ne yapardım bilemiyorum. 11 salağın bi topun peşinde koşmadığı spordur ayrıca. salak sayısı 22 dir. kalecileri saymazsak 20 ye düşer. defanstaki salaklar ileriye çıkmazsa 16 olur. hadi sağ bek sol bek çıktı 18 diyelim. karşı takımın 1 forveti ile kenar adamı da ilerde kalsa yine 16 olur.

bu arada bu kadar çok seveni olan bi spor dalına saçmalık, sevilen futbolculara salak denmesi de hoş değil.

football is love. love is beşiktaş.
türkiyede spor denince ilk ve tek akla gelen spor dalı. öyle ki konu futbol olunca akan sular durur, tüm gündem maddeleri unutulur, bugün olduğu gibi gazete manşetlerinde başka bir haber bulamazsınız.
oynarken topu ıskalamak da mümkündür.

bir de içinde "ibne hakemler" bulundurması açısından kendime yakın bulduğum spor dalıdır..
bir tv kanalaı tanıtım reklamlarında " aşk" ın yerine konan spor.
klasik türk erkeği babamdan beni bir spor klübüne yazdırmasını ortaokulda isteyip onay almadığım spor dalı , hayır baban futbolu takip eden ve anlayan biridir lakin benle 1 kez olsun futbol sohbeti etmişliği yoktur hiç özendirilmedim özetle
arkadaşlarımla oynamayı sevdiğim ama izlemeyi sevmediğim spor dalı
bazen aşk altı harflidir.
milyonları peşinden sürükleyen takım oyunu.
eğer bu spor değilse spor nedir?
22 adamın para için dikdörtgen bi sahada delicesine bi oraya bi buraya koşması.
diğer spor dallarından bi farkı olmayan spor dalı
en sık takip ettiğim spor dallarından biri.
bu sporla ilgilenenlere futbolcu denir. *
oynamaktan keyif aldığım spor. profesyonelinde 11 er kişilik iki takımla oynanır, profesyonellikten uzaklaştıkça kişi sayısı azalır keyif artar.

(bkz: japon kale)
(bkz: 21 aylık)
gaylerin genelde hoşlanmadığı bir spor. neden hoşlanmadıkları konusuna bir anlam veremesem de bugüne dek de konuştuğum gayler arasında futbolla az çok ilgili olanların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.
  • /
  • 2