gay instagramı

birde normal hesabını gay instagram hesabı olarak kullananlar var.instagramda arkadaşlari gizleme de yok ve burası turkiye.ayni rahatlıktan bende istiyorum.
ha ha. son günlerde ilk nereden buldularsa brezilyalı gayler beni takibe almaya başladı. şöyle biz göz atınca fark ettim ki hepsi de kara kuru oldugundan sergileyecek pek bişeyleri yok, bol bol tişörtü yukarı kaldırıp göbek fotosu çekip paylaşmış hepsi.
aynı rahatlıktan bende var ve hiç rahatsız olmuyorum. doğru şeyi anlıyorum sanırım. gay instagramı tam olarak şu mu demek oluyor: bir gay'in açmış olduğu instagram hesabı

(bkz:normal hesabı gay hesaptan ayıran farklar)
yıllar önce açmış olduğum normal hesabı üşengeçliğimden şimdi kullanmaya başladım.* bir de alter ego hesabı açmakla uğraşamam.
27 yaşına gelmişim, bu yaşıma kadar fobik tipleri hayatımdan çıkaramadıysam yazık kafama değil mi?
çıkarabildiğim için de hem lgbti+ bireyler hem de fobik olmayan str8 bireyler bulunuyor hesabımda. gay, biseksüel hesabı değil benim hesabım kısacası. dünya’ya bir kere geliyoruz arkadaşlar ya hayatınızdan çıkarın fobik tipleri ya da sosyal medya hesaplarınızda ekli olmasın. anormal hesap mı normal hesap mı oluyor şimdi benimki onu anlayamadım bak.
w bear adlı app sanki böyle bir mantıkla tasarlanmış. bir ınstagram arayüzü varmış gibi hissediyorum. üzücü olan pek bilinmemesi. kullanıcı sayısı artarsa daha da güzel olabilir.
gay hesabı açıp çok farklı isimler kullanılan bir durum da var tabi.
sevmediğim ama toplumsal baskıdan dolayı kullandığım instagramın bir diğer yüzüdür.

türkiye'deki gay hesapları genelde daha sanatsal daha politik bir hali var bence. yani seks arayan varoş hesapları kastetmiyorum. gayler sanatçı olur klişesine girmeyeceğim ama var biraz böyle bir şey.

yabancıların gay hesapları ise daha bir ilginç. arkadaş ispanya'dan, arjantin'nden falan ne kadar çok katılım var böyle? sadece oralar da değil belki benim feed'ime onlar düşüyordur * hepsi de taş gibi tabi ki. göbekte kaslar hazırlanmış. hepsi katalog çekimlerinde gibi pozlar. sahilde kumsalda bembeyaz dişlerle gülümsemeler. bazısı da evli partneriyle birlikte yaşıyor. bu insanların hayatı gerçekten böyle mi?
sanırım başlık sahibi gay instagramı derken date amaçlı kullanılan instagram hesabını ifade etmek istemiş.

date amaçlı instagram ile şahsi instagram hesabının ayrı olması gerekir bana göre de. ancak kendini homofobik toplumdan korumak için değil.

çok iyi tanımadığımız kişiler ile dateleşebiliyoruz kimi zaman. bu kişilerin iş arkadaşlarımızın ve aile üyelerinin bilgilerine ulaşabilmesi kötü sonuçlar yaratabilir.
bilhassa hornet hesabı üzerinden tanışılan kişilerde bu risk var.

örneğin ben aile üyelerine söylemekle tehtid edilerek para istenen bir kişiyi dinlemiştim. ailesi yaşlı olduğundan huzurlarının bozulmasından çok korkuyordu.

bu gibi stresler yaşamamak için bence date için gerekiyorsa ayrı bir hesap açılabilir. tanıyıp güvendikten sonra arkadaşlarının içerisinde kendiliğinden koyarsın zaten. ha tabi bu hesabın adı gay instagramı mı olur, ondan emin değilim. date instagramı daha iyi girl.