gay rolü teklifleri meyilli olana yapılır

alişan'ın müthiş tespiti. şimdiye kadar böyle bir rol teklifi gelmemiş kendisine. büyük kayıp gerçekten, ne güzel oynardı aslında! ya bi dakka, bu türkücü müydü, oyuncu mu, sabah programı sunucusu mu? tam ne olduğu belli değil gibi sanki.

https://www.sadecehaber.com/alisan-gay-rolu-teklifleri-meyilli-olana-yapilir
meyilli olanları ünlü de yapıyorlar mı?*

bir de aklıma şurası takıldı:
"çağla şıkel’in ayakkabınızı bağlaması olay oldu.

"bu kadar çok konuşulacağını hiç düşünmedik! ayakkabımı bağlamayı hiç bilemem. 360’taki 'her şey dahil’ programından 15 dakika önce çözüldüğünü gördük; çağla 'dur bağlayayım’ dedi. ınstagram’a koyduk, her yerde haber olduk.""

yani şimdi koskoca adam şu yaşına kadar ayakkabı nasıl bağlanır öğrenememiş mi?*
sanki kendisi cennet mahallesi dizisinde öyle bir rol yapmamıştı. bu nasıl bir fobikliktir, anlam veremiyorum.
http://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/rol-i... adresindeki yıldızlar kadar ünlü olmadığından hakkıdır erkekliğin kitabını yazan aynalı tahir in
rahmetli savaş ay'ın programı....
oldu alisan ya sen tom hanksten daha karizmatiksin daha erkeksin daha iyi oyuncusun ya ! neyin kafasını yasiyorsa bunlar .. tom hanks gibi daha ne aktörler var azıcık haddinizi bilin ! had ! şuursuz ! biyikli esmer bir adam var ya hani fahriye evsen mi ne onun sevgilisi burak bsy o da böyle bir yorum yapmıştı ayy ezikler size holywood dan teklif geldi de siz mi gitmediniz gidip gidebileceğiniz maksimum seviye dubaideki arap kizlarin cigliklari ha alijanjan da o da yok ahh yazik güldüm.
cennet mahallesi'ndeki bir bölümden fotografı koyuyorum ve susuyorum.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/image...
role girmenin ne demek olduğu hakkında gram fikri olmayan birinin beyanı.
ayyy deme kıızzzzz!!!! demek ünideki arkadaşım sırf bu yüzden beni travesti olarak oynattı kısa filminde. vayyy şekilsizzz. neyse ama eğlenceliydi sonuçta. asfadsfa.
laf etti balkabağı, koy tabağa ye sabaha.