gay sosyal tanışma ağları dururken ayı sözlük'te seks arayan yazar modeli

gay sosyal tanışma ağlarındaki tüm elemanlarla yattığı için, kaldırılacak adam kalmadığından bir anlamda zorunlu olarak ayı sözlüğe dadanan modeldir. ancak...

evet ancak; sırf seks amacıyla sözlüğe geldiği halde bunu bir kenara atıp çok sağlam yazarlık yapanlar olabileceği gibi, salt yazı yazmak amacıyla gelip bir müddet sonra yazmayı sallamayıp seks müptelası olup çıkanlar da olabilir. herkesin keyfi bilir özetle, zaten toplum olarak eşcinseller sürekli güdülmeye çalışılıyorken; bir de sözlükte güdüm-komut zinciri oluşturma çabası ve aba altından "şunu yapma bunu yapma değneği" gösterme gayreti hayli anlamsız.
gene kişisel hak ve özgürlüklerle ilgili ders verici bir çalışma olmuş. zaten hepimiz milletin işine karışıyor onlara nerede ve nasıl seks arayıp aramayacaklarını söylüyoruz. zaten ekşi sözlükte kimse kimseye yavşamıyor. kimse o kadar gay account dururken spor salonundaki veya okulundaki adamı götürmeye çalışmıyor. sosyal hayvanlarız işte bebeklerim iş o noktaya gidebilir.

gay tanışma ağlarının hetero full +full aktif yokluk içindeki abaza evli piçlerle dolmuş olmasından kaynaklandığını düşündüğüm hareket.
growlr biraz daha ne istedigini bilenler var hornetta hetero full arti 2+1 tipli yokluk gormus aktifler var hornnetta bu kisim yuzde 40 tir
entrylerinde ahlaktan ve etikten bahsedip gay ortamını eleştiren aynı zamanında sözlükten fellik fellik düzüşecek birini arayan yazar modelidir.

not: bu entry hayal ürünü değil, bilhassa gerçeklerden yola çıkarak yazılmıştır.