gaylerin sekssiz yaşayabilen uslu çocuklar olması

gaylerin sevişmeden duramayan abazanlar olmasının yanında sessiz sedasız hanım hanımcık duran önermedir. aynen moruq sanılanın aksine elimiz sikimizde bir yataktan diğerine koşmadan yaşayabiliyoruz.
bir çoğumuz böyle aslında. toplum o kadar tukaka olarak öğretmiş ki seksi, bir de kendi cinsinle. mümkün değil. özellikle çocukluğumdan hatırlarım, hiç sevişmeden ömrü biten abla abilerim vardı mahallemizde, köyümüzde. ahlak bekçiliği yapan toplumun getirdiği baskıların eseri. ben herkesin bol bol sevişmesi, seks yapması taraftarıyım.
cidden bi kendime bide yaşıtım olan heteroseksüel bekar arkadaşlarıma bakıyorum.çoğu sevişme sayısında rahat 100 e katlarlar.evlileri saymıyorum bile 2 günde 1 den hesaplasan akıl almaz sayılar çıkıyor ortaya.
6 aydır falan seks yapmadım, ev-iş-spor salonu dışında dışarı çıkmıyorum, zararlı alışkanlıklarım yok, kumar oynamam içki içmem, sessiz sakin kendi halinde biriyim varsa bir şukunuzu alırım.*
sex kutsanmasi gerekir ! insanlığın varlığinin sebebi sextir ! sexi kutsa o zaman cocugum ! her grupta sex cok seven , seven ve az seven insanlar var ! gaylerle ilgili bir durum yok ! benim kasar uber kasar tanidigim kiz arkadaslarim var ! amaclari algiyi değiştirmek !
evet çevremizdeki eşcinsellere bakınca sekssiz cidden yaşıyorlar ve çok uslu çocuklar . inanması zor bi gözünüzü açıp bakın heryer sapkın abazalarla dolu .
çevremde yıllardır hiç seks yapmayan 2 tane gay arkadaşım var. gayet olası bir durum.