geceleri beyin fonksiyonlarının durması

yorgun olan iki insanın felsefe yaparcasına konuştuğu bir sırada herhangi birinin tamamen başkalaşım geçirmesi ve algılama yetisini kaybetmesidir. algılama yetisini kaybeden kişi diğer tarafla bağlantısını koparır uzayda herhangi bir noktaya doğru gider gelir, gider gelir. sağlam kalan kişi eğer motivasyonu yüksek ise anguta dönen kişiyi bulunduğu durumdan çıkarabilir, ama sağlam kalan kişide gece basması gibi bir duruma yakalanmışsa, karşılıklı olarak beyin aktiviteleri durur, el ve ayaklar titrer, sonra çöz bu düğümü.
yorgun olan iki insanın felsefe yaparcasına konuştuğu bir sırada herhangi birinin tamamen başkalaşım geçirmesi ve algılama yetisini kaybetmesidir. algılama yetisini kaybeden kişi diğer tarafla bağlantısını koparır uzayda herhangi bir noktaya doğru gider gelir, gider gelir. sağlam kalan kişi eğer motivasyonu yüksek ise anguta dönen kişiyi bulunduğu durumdan çıkarabilir; ama sağlam kalan kişi de gece basması gibi bir duruma yakalanmışsa karşılıklı olarak beyin aktiviteleri durur, el ve ayaklar titrer, sonra çöz bu düğümü.
ha bu arada hala beyinde hasar var. fonkisyon falan*
ha bu arada hala beyinde hasar var. fonkisyon falan*
özellikle üniversitede geceyarısı yaşanabilen durum. bir de tabi gecenin erkek beyine farklı etkiler yaratması ve düşüncelerin belden aşağı kayması durumu da yaşanabiliyor. geceleri uyumak lazım.
karadenizlilerin kendileriyle ilgili yaptığı espri...