göbeğini içeri doğru çekerek poz veren insan

göbeğini gere gere durmak işe yaramadığı için göbeğini içe doğru çekerek slim görüntüden ekmek yemeye çalışan insandır. tabi böyle yanılgı yaratmaya meyilli olmaya gerek yoktur, göbek içe çekilmek için değil salmak içindir. göbekseverler derneğinin resmi dernek tüzüğüne göre "içe çekmek fiili" hürriyeti tahdit edici ceza gerektiren bir suçtur.*

şimdi sen göbeğini içine çekip poz vererek foto çekiyor ya da "göster bakem göbeciği" diyene hile yapıyorsun ya o işten bir cacık olmaz, marifet fit olmanı siklemeyip seni en göbekli halinle kabul edeni bulabilmekte. sal gitsin sal sal.
memelerini dışarı doğru salarak poz veren insandır. zira göbeği çekince memeler ''özgürlük, özgürlük'' diye haykırıyor.
giydiğim- özellikle de- gömlek genel görüntüde göbekten bir kesme yapıyorsa yaptığım eylemdir. olabildiğince iyi görünmek/görünmeye çalışmanın yanlış bir tarafı yok
yarın öbür gün zayıflayacağım zaten, fotoğrafta da o halim görünsün diyen düşünceli insandır.
kendiyle barışık olmayan insanın, kendini başkalarına görünmek istediği şekilde gösterme çakallığı.
yakında olacağım insan.şimdiye kadar gayet göbekli göbekli poz verirdim.ama fotolarıma baktım ki epey itici geldi.göbeği de eritemeyince en azından bu şekilde kendimi tatmin edicem.
fotolarda dümdüz bir karın gayet güzel gözükür.
poz verip fotoğraf çektirmediğim için bu ben değilim. ha selfie ya da ayna karşısında hınzır pozlarda da göbeğimi hür bırakıyorum, zaten varla yok arası, varlığı da hoş görünüyor.