güldür güldür show

fox'ta yayınlanan komikli program. ali sunal ve ekibi var yine insanlar alemi'ndeki gibi. insanlar alemi'ni sadece fragmanlarından bilmeme, izlemeye üşenmeme rağmen bu programı oturdum izledim birkaç gün önce. kahkaha bile attım hatta ara ara. tavsiye edilir.
eski tadı vermese de kahkaha atmama sebep olan bkm yapımı program.
işte bu tavsiye edilir. oturum 100 kere izlesem 100 ünde de kahkaha atacağıma eminim.
sanırsam yayından kaldırılan komedi programıdır. çağlar çorumlu, aylin kontente ve adını bilmediğim kısa boylu esmer adam gayet başarılıydı aslında, izlettiriyorlardı koca programı.
edit: bearhairy den aldığımız son dakika haberine göre program hala salı akşamları show tv de yayınlanıyormuş. internete düşmediyse demek *
beni pek güldürmeyen program. karakterler, oyunculuklar biraz zorlamaymış gibi geliyor bana
oyuncularının gayet yetenekli olduğu ve beşer beşer den beri takip ettiğim fakat son zamanlarda senaryo kalitesinin düşüşüyle takibi bıraktığım program.
senaryo kalitesinin yükseldiğini gözlemlediğim komedi programı . cimri baba skeci vardı mesela güldürdüler beni sağ olsunlar . artık tekrar izlenilebilir .
kahkaha atmanın en kaliteli ve en gerçekçi yollarından biri
son dönemlerde iyi skeçlerine denk geldiğim güldüren program.

özellikle ibrahim çekiç yani onur atilla ve şevket mircan yani çağlar çorumlu karakterlerinin oynadığı skeçlerini beğenerek izliyorum, oldukça feminen tavırları var, bu tavırları beni güldürürken düşündürüyor, kilolu oluşları ile farklı düşüncelere de dalabiliyorum bazen. * ali sunal hiç yoktan bazen skeçleri bölüyor, bir de bu bölme araya girme işini keserlerse gayet iyi ve seyiri zevkli bir program olacak.
bir insanlar alemi veya 5er beşer değil. aynı tadı vermedi. bilemedim.
çok yetenekli yeni tiyatro oyuncularını bize tanıtan ve sıkıntıdan patladığımız akşamları aydınlatan güzel program.
özellikle, son 7-8 aydır, çok güzel hareketler bunlar ekibinden daha nitelikli oyunlar çıkardıklarını düşünüyorum...
az önce uganda ve lgbt vurguları ve göndermeleri yapıldı. sanırım bir kaç oyuncusu lgbt aktivizmi yapıyor, bu konuyu ele alan skeçler yazıyorlar. homofobik esprilerini yapmadıkları sürece çok tatlılar.
çağlar çorumlu isimli şahsiyeti kadrosunda barındıran program.
metrobüs veya uzaklıkla ilgili espri yapacaklarında mutlaka beylikdüzü semtinden bahsederler.
levent kırca'yı anmayı unutmamışlar, hem ekip hem seyirciler göz yaşlarına hakim olamadılar. olacak o kadar.
bu yıl altın kelebek'te ödül alan güldür güldür ekibinden derya karadaş, ödül için tuğçe kazaz'a teşekkürler göndermiştir.

bu da mı gol değil?

akşamları gülmek için youtube'den takip ettiğim yapım. çıtası yüksek bir program ve çok iyi oyuncuları barındırıyor.
komedi skeçlere dayalı çok güzel hareketler bunlar programının tutmasının ardından gözü parlayan yapımcıların ürettiği franchise programlardan en çok tutanı. bazı skeçleri çok güldürür, ordaki şişman olan adamı ise yemek istiyorum net!
bunun çocuk versiyonu da çok eğlenceliydi. çünkü ezo sunal sunuyordu. hem sempatik hem tatlıydı.
sadece naimeyi izleyip geçtiğim program. o nasıl komik bir karakter öyle. :) japon animelerinden fırlamış takıntılı kız arkadaş gibi...
  • /
  • 2