hdp homolara kucak açtı

yeni akit gazetesinin bugünkü aşırı yaratıcı homofobik manşeti.

eşcinselleri hedef gösteren gazete, manşetin içini o kadar sığ cümlelerle doldurmuş ki hiddet duymak yerine gülme krizine girdim. şöyle ki; gazete, eşcinselleri bu parti ile birlikte özdeş tutarak sözde din düşmanı bireyler olarak yansıtmaya çalışmış. yakında "din elden gidiyor sebebi homolardır ey ahali" şeklinde manşet gelse şaşırmam.

örneğin şu an ülkede hukuk olsaydı, bu gazetenin işlediği suç nedeniyle toplatılması gerekirdi.

http://odatv.com/n.php?n=dincilerin-hede...
parti propagandası amaçlı nefret dili kullanımının bir başka örneği. hatta sayfanın tamamına bakınca insanları birbirine düşürmeye yönelik kutuplaştırma politikalarının ince ince işlendiğini görüyoruz. başkasına ithamda bulunmayan tek bir manşet yok anasını satayım. "haddini bil", "utanıyoruz", "alçakça yalan". çok agresif bir sayfa insanı tamamen umutsuzluğa sürüklüyor. neyse ki yeni akiti ciddiye alan bir allahın kulu kalmadı şu ülkede.
mesele bunun yazılıp yazılmaması değil cidden. halen almanlara nazi diyen yayınlar var avrupa'da. artık olanak çok, dolayısıyla bu paçavralar da gazete diye satılabiliyor.
asıl mesele hala bunlara inanan ve ciddiye alan insanların olması. örneğin twitter'da gülüp geçtiğimiz troll hesaplar var ya, işte ona cevap veren adam bunu da ciddiye alabiliyor. vizyonu, bakış açısı o kadar çünkü.
eşcinseller olarak azınlık olabiliriz, destek görmemiz gerekebilir ama düşünebilen, üretebilen insanlar olarak kimseye muhtaç değiliz. aslında bütün problem farklılıklara kökten kapalı olan kafalarımız; zaten kabul edilip edilmemesi tartışılmayacak bir durumu hala tartışıyor olmamız. ama işte bilmediğin bir dünyayla ilgili ahkam keserken iki kere düşünmelisin; eşcinseller sandığınız gibi her boş bulduğu kucağa oturmuyor, çok seçiciyiz de ondan bebeğim. kimse bize kucak açamaz, götümüzü döneceğimiz yeri biz belirleriz. ama size ne götümüzü döneriz, ne gazetenizle kıçımızı sileriz.
" tuvalet kağıdı olarak kullanılması gereken gazeteler" sınıfından olan bu rezil yayın organına yakışan bir hakarettir.
allahtan kendileri iftiraya, ahlaksızlığa, karanlığa, abd uşaklığına ve hainliğe kucak açmışlardır da, bize açılan kucaklardan olma şerefine ulaşamayacaklardır!!!