herkes fazla özgür

bir hülya koçyiğit ifadesi. kendisi akil insanlardan. gerçi ilk insanlardan olsa da kayda alınacak değil de. kadın sanki hiç bu ülkede yaşamıyormuş da sanki isveç, norveç'te yaşıyormuş gibi konuşmaz mı, akıl alır gibi değil. bir de üstüne sanatçı olacak sözde. neymiş efendim ülkede baskı yokmuş, bilakis herkes fazla özgürmüş. bunu da internetin herkes tarafından kullanılmasına bağlıyormuş. ulan sanki kullanıyoruz da bir şey oluyor. pişkin, pişkin bir de yaptığından pişman değilmiş hanfendi.
https://onedio.com/haber/-akil-hulya-koc...
söylediği beyan hakkında yorum yapmak istemiyorum ama ülkemde en nefret ettiğim insandır kendisi, evet nefret zararlı bir his. biliyorum yine de kendisinden aşırı derecede nefret ediyorum, öyle böyle değil.
tuzun kuru olunca saçmakta beis görmeyeceğin söz öbeği. bilhassa yeni türkiye sanatçısısıysan bol keseden sallayabilirsin. zira sana giren çıkan yoktur. bu senin fotosentez yaratığı olduğun gerçeğini değiştirmez, ancak unutma bir gün gelir, o fazla fazla bulduğun özgürlük bir palalının elinde senin canına dayanabilir, o yüzden ne dediğimize dikkat etmek lazım. zira yarın öbür gün başkanlık gelirse ilk okkanın altında bu yalak şarlatanlar gidecek.
bu açıklamadan sonra bir daha gülşah bile izlemeyeceğim*.
bu sanatçıları para verip mi böyle konuşturuyorlar yoksa bu kendi kafaları mı.birileri zaman aşımına uğramış sanatçılara interneti kullanmayı falan öğretmeli.en azından o zaman ne olduğunu bildikleri bir konuda yorum yapmış olurlar.
ayşen gruda hülya koçyiğit'e cevap vermiş. “daha ne yapsınlar pardon, kamçıyla mı dövsünler bizi? hülya hanım bu hülyalardan bir an evvel uyansın” şeklinde cevap vermiş.
"onlar gibi düşündüğün sürece istediğini düşünmekte özgürsün" demenin başka bir şuursuzca ifadesi... tuzu kurular pırtlatır arada, itin götüne sokulup bırakılır sonra. (bkz: hülya koçyiğit) (bkz: yavuz bingöl)