horlayan erkek

kendi horlamamı duyuyorum arada, libido sebebi.
ağzına derhal penis verilip mışıl mışıl uyutulmalıdır. ***
rahatsız eden yanındaki adamın horlaması değildir, yanındaki adamın kendisidir. sevdiğin adam yanında horlasa bile ona sarılıp mışıl mışıl uyursun.
"ben uyumadan önce sen uyu"
"sen uyumadan uyumayacağım"
"uykuya dalışını seyretmek istiyorum sonra ben uyurum"
gibi bahaneler ile karşı tarafı uykuya daldırıp sonrasında rahatsız olmayacağı düşüncesi ile kendisi de uykuya dalan erkektir.

ayrıca: (bkz: sözlükte cinsel dayatmalı başlıklar) (bkz: horlayan kadın), (bkz: horlayan insan)
aslan kükremesi gibi olanları delirtebilme kapasitesine sahip olup, homurtu gibi olanları tatlı ayıcıklara sevimlilik bile katan, esasında ciddi bir solunum sorunu olduğunun işareti gürültülü nefes alma olayı.
* horlamayanından korkacaksın aslında. kim bilir neler dönüyor uykusunda, ne bu sessizlik, ne bu sinsilik... oysa horlayan öyle mi, her şeyi ortada, rahat böyle. bi samimiyeti, bi sıcaklığı var. * *
ne saat sesi tiktak, ne televizyon sesi, ne oda da yanan ışık, ne de horultu sesinden uyuyamam, uyuyamazdım hala uyuyamam ama sadece sevdiceğin horlaması harici geri kalan takıntılar harici. insan sevince alışıyor ya da duymuyor artık kulağı bu horlama sesini, hem bu horlama öyle böyle değil aslan kükrese yine iyi* ama işte dediğim gibi sevgi her şeye kadir sözlük. ha kimi zaman boğasım gelmiyor değil o da nadir durumlar ya uykumu almışımdır uyumuyorumdur rahatsız eder ya da kafayı bir şeye takmışımdır, bir şeye kızmışımdır ki bokumla kavga eden bir insanım o zamanlar rahatsız edebiliyor ama yine yeniden sevdicek olduktan sonra dünya yalan be sözlük. lan hişş sözlük uyudun mu sana diyom huuu.
horlayan sevgiliniz ise uyuyamazsınız; çünkü ister istemez dikkatiniz onun horlama temposuna yönelir.

derin bir nefes alır ve uzun bir süre vermez ya işte o anda daral gelir. saniyeleri saymaya başlarsınız hala nefes vermemiş olur. ''noluyo lan'' dersiniz hala nefesini bırakmaz. iki dürtersiniz ı ı. ne zaman o nefesi bırakır, o zaman rahatlarsınız. o mışıl mışıl uyurken siz ''ya bir daha olursa ve nefesini bırakmazsa'' diye dibinde sabahlarsınız.