hornet ve growlr kullanma yöntemleri

merhaba;
aylardır düşündüğüm ve en temelde kişisel olarak uyguladığım hornet - growlr yazışma yöntemlerini siz sevgili dostlar ile paylaşma gereği duydum;
önce hatalarımı yazıp sonra doğrusunu yazarak, umarım size de yardımcı olacak bir iletişim yöntemi buluruz efenim, beraber düşünmek için yazıyorum bu arada, herhangi bir doğruyu kanıtlamak için değil, yazdıklarım beni kapsar.:

ilk olarak, lütfen erkekler ile yazıştığımızı unutmamak gerek, cinsiyetçilikten uzak durarak, toplumsal olarak erkeklikten nemalanması imkansız olan erkeklerden bahsediyorum, buna ben de dahil, cinselliğimiz sürekli karşıdakine yönelince yüceltildiğimiz, elimizden tutulup kerhanelere götürüldüğümüz, beden derslerinde kimin en büyük yarısmalarını yaptığımız erkekler /erkeklik,

1 - hata: duygusal olarak uzun uzun sohbetlere girmek:
ilk dönemlerde yapıyordum, ama sonra anladım ki, hangimiz , uzun bir sohbete katlanır olduk, ya da bir sorun üzerine kafa patlatıp , bir dakika george, politik olarak... diye konuşmaya başladık, hepimiz kestirip attık, "kes lan, siktir lan, sus oğlum" diye diye iletişimimiz kesildi, ondan dolayı uzun sohbet karşındakini tatmin etmeyecektir.
bir örnek: şizofreni çalışan bir psikiyatrist arkadaşım vardı, o artık şizofreni sahibi ailelerinin çocuklarına/yakınlarına bakış açısından yorulduğunu ve aileler ile her terapide uzun uzun konuşmanın bakış açılarını değiştiremeyeceğinden bahsederdi. bu toplumun erkeklerinin de uzun bir şeye katlanamıyor.
aforizma: barış bıçakçı ; erkekler uzun süren şeylere dayanamıyorlar.

2 - evli adamlara kızmak:

zorunlu heteroseksüellik kavramından bihabersizseniz evet kızmakta haklısınız, bence uymuyorsa direk uymuyor yazabilirsiniz, ben ilk başlarda çok kızıyordum, engelliyordum sonra benim mücadele anlayışım ile karşıdakinin aynı olması beklenebilir mi? adam bunu tercih etmiş diye düşünmeye başladım.

3 - ben sevişmem - sakso ve anal yaparım diyen full aktife ayar vermek:

öğrenci iken bu adamlar ile yatardım, sonraları resmen adamlara şu açıklamayı yazdım:
klitoris denen zar, götde de var ve eğer sikin rahat girsin istiyorsan beynindeki serotonin dopamini çalıştırması gerek , bu da insana zevk veren şeylerden oluşur, alkol, halusinasyonlar, rüyalar, uyuşturucu madde ve sevişmek...
sanardım ki anlarlar, "hıh durup dururken, haklısın hadi sevişelim" diyecek, yanılmışım.
bir de düşündüm ki herkesin cinsellik algısı aynı olabilir mi? yani adamın cinsellik algısı o , neden garipsiyoruz, sadece "uymaz" de geçebiliriz, " eleştirmek bize düşmez" dedim.

4 - fotosuz yazana kızmak:

kızdığım bir şeydi, hatta ben götü başı açık lan ben kamuda çalışıyorum, sendeki korkaklığı sikim diye yazdıklarım oldu.
açılma sorunu var dostlar, herkes belli bir yere kadar açık olabiliyor, bu zaten yeterince muhafazakarlaşan bir toplumda onlar için anlaşılır bir durum. ben artık belli yere kadar cevaplıyorum, ki bazen çok güzel sohbetlere neden olabiliyor,
bir örnek: biri ile ilk şöyle yazmıştı : foto da ısrar etmeyeceksen sohbet etmek ister misin demişti, nedense kabul etmiştim. (şimdi olsa kabul ediyorum) inanılmaz komik espriler yapmaya başladık, birbirimizi anlıyorduk, paylaştığı şarkıları hala dinlerim, artık ben buluşmak istedim ve foto da ısrar ettim, buluşmayı kabul etti ancak foto buluşma olmadan göndermedi, ardından beni önemsediğini, işi gereği haftanın 3 günü bulunduğum şehre geleceğini, güzel bir hayatımız olabileceğini..vb bahsetti. buluşma esnasında onun tipini begenmezsem bir şey demeyeceğini en azından bir kahve içmiş olabileceğimizi söyledi. neyse, kabul etmedim, ileri gidip, biz bedel ödüyoruz ..vb. aktivizm kokan cümleler kurdum, siz neden, ..kavga ettiğimizin sabahında:
durup dururken;
al. ben hakimim. dedi. buluşmadık. inanılmaz ayıydı.

5- direk yer sormak kabul edilemez sanmak

ilklerde kızıyordum, neden? aile denen cehennemde pekala insanlar kendilerini iyi hissedecekleri alanı sormak isterler, parklara bar tuvaletlerine maruz kalmış bir hayat sonuçta, ben artık yanıtlıyorum ama bunu sohbet ilerleyince yapıyorum.

6- zayıf iseniz growlr'da pek de umut beklememek

evet, kendime oluşturduğum önerme, yani tamami ile kapattım bir daha geri dönmemek şartı ile. zayıf bir chasersanız evet, pek bir şansımız olmuyor,.

7 - growlr'daki ayıların az konuşmasına içerlemek

bunu ilk maddede yanıtladım. ülkedeki "sen sus, ne bilirsinlerle" büyüdüğümüz için, şişmanlığın ciddiyetsizlik algılanıp kimse düşüncelerini takmayan bir toplumda pekala iletişimde sakat olacak.

8 - sanalcılardan uzak durmamak

önceleri benim yapamadığım durum, seksin her fantezisini konuşuyordum, ama artık o kadar zamanım yok ve ondan dolayı, sanal konuşmaya evet deyip buluşma teklifine bir türlü iş uydurup gelemeyenlere tahammülüm olmuyor,

9 - engellememek

aktivistiz ya insan hakları felan insanları engellemiyordum, ama yanlış, engel tuşunu bol bol kullanın, foto açmayıp sohbet bile etmeyenlerden direk engel basın, küfür içerikli konuya direk girenlerden eğer istemezseniz, siz bir şey yazmadan engel basın, inanın kafa rahatlıyor

9 - cevapsız bırakmak

lütfen yapılmasın, uymazsa "uymaz, tşk" yaz zamanını almaz merak etme, ölmezsin, ısrar ederse, penis fotosu atarsa o zaman bas engeli.

10 - ne istediğinizi gerçekten bilin.

ben mesela arkadaşlık istemiyorum, onu biliyorum,

11 - ne olursa olsun, üzülmemeye çalışın

valla bak önceden köpürüp ağladığım @youngbear14'ün kafasını ağrıttığım zamanlar oldu, bu aylarda artık, beklentilerim çok altında ve kimsenin beni üzemeyeceği bir alan yarattım bu uygulamalarda.

not: bunlar benim naçizane düşüncelerim, umarım eksi oy yemem, ayrıca siz de altına bir şeyler yazıp geliştirebilir, katılmayabilir, uygulayamayabilirsiniz. benim uyguladığım ve oldukça rahat olduğum bir dönemdeyim. ondan sizinle paylaşmak istedim.
oradaki tiplerle hiç uğraşmamak lazım ,kullanmayın. direkt sözlükten erkek beğenin.kültürlü eğitimli ve kendini kabullenmiş şahıslar var burada. o uygulamalardaki tipler kendine gay bile diyemiyor altı üstü mesajlaştığı bir insana bile ben gayim diyemeyip salak saçma hebele hübele yapıyor. kendine saygısı yok adamın, başkasına mı olacak.cahil ve seks düşkünü heriflerin olduğu ortam o hornet vs .mis gibi ayı sözlük var git özelden yaz istediğine. aklı başında kendini kabullenmiş beyefendiler var burada.bence insanın seks yapacağı kişide doğru düzgün olmalı en azından kendini kabullensin , ben gay değilim ama erkek istiyorum diyen tipler var . hepsi ikiyüzlü aşşağlık tipler ,anca uygulamadan erkek isterler kalkıpta ben gayim diyemezler.boş herifler hepsi.insanın seks yapacağı kişi bile azıcık doğru düzgün olmalı diye düşünüyorum ben.kendini kabullenmiş biri olmalı. bazılarıda tehdit edebiliyor genç eşcinsellerin fotolarını ailelerine vs yollamakla.
(bkz:cnm boş durma mesaj paneli orda durma yürü) burada ne güzel beyefendiler var , o paneli kullanın.boş heriflerle dakikalar kaybetmeyin hornette vb yerlerde.
( bu da benim görüşüm )
daha önce hiç uygulama kullanmadığım için çekiniyorum , önerilerinizi bekliyorum.