ido

ibrahim ve derya'nın oğlu.
kaş yapayım derken, sadece göz değil herşeyi çıkarmışlar bu çocuktan, sadece kaştan ibaret kalmış.
istanbul deniz otobüsleri
özelleştikten sonra fiyatlarını yolcuların kıçına kıçına sokan şirkettir. tekel bir kurum olduğu için rakibi yok, o bakımdan insanlar mecbur diyerekten fiyatları sokmaktan zevk alıyorlar... bu sebebiyetten iskelede kavga, gürültü hiç eksik olmaz.

erken alan 5 liraya, 1 saat önce alan 15 liraya bilet alıyor gibi. ama binilen gemi ve oturulan koltuk aynı...
kullandıkları feribotlar istanbul'un denizi ve iklim şartları için uygun değildir. malesef yapılan bir yanlışlık sonucu ya da başka bir nedenle büyük göller ve durgun sular için kullanılan feribotlar satın alınmıştır. bu yüzden uyduruk bir yağmurlu günde ya da azıcık bir karayel esintisinde bile seferler iptal edilir. senelerdir kimse çok yoğun ve sert kışlar geçiren ama feribot ulaşımını aksatmayan ülkeleri düşünüp bir kıyaslamaya gitmez. özelleştirildikten sonra yolcuyu kazıklama işini abartmışlar ve esnek fiyatlandırma adı altında soygun işinde çitayı yükseltmişlerdir.
yıllardır yapmış olduğumuz tatil hayaline kibrit suyu döken firmadır. sefer iptallerini haber vermedikleri gibi, internet üzerinden alınan biletlerin iadelerini yaparken sıkıntı çıkarmakta üzerlerine yoktur. sonuç: alternatif bir tatil planınız olmadığı için, eve gelip üzüntü içinde yatağa gömülürsünüz.
yeni imajını süpriz doğum günü ile kutlayan zat-ı muhterem. * kolaysa zekasını konuştursun da öyle haber olsun *

http://www.posta.com.tr/magazin/HaberDet...
kendi gerçek adıda babası gibi ibrahim tatlıses olan ido tatlıses in lakabı.yani ortada bir ibrahim tatlıses jr. durumu var.ido ise karışıklık olmasın diye anne ve babasının baş harflerini birleştirerek koydukları takma admış.
(bkz:ido tatlıses)
(bkz:öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
bandırma-istanbul arasında en çok kullandığımız deniz taşıtlarına sahip şirket. seviyoruz efenim kendilerini haftaya da kullanıcaz. yerimizi ayırtalım bir an önce.