ilgi orospusu

yüzlerce twitter hesabının sebebi.
eğer çok severse sevgilisini hiçkimseyle paylaşamayan saplantılı aşık haline gelirler.eğer sevgiliniz ilgi orospusuysa belli bir süre sonra çevreniz de ne arkadaş ne akraba kalır.
asla ilk yazan kişi olmaz
başlık açma yetkim yokmuş, eski şifremi de unuttum. kafam da güzel zaten. sevgilimden ayrılıyorum biri benimle buluşsun diye bir başlık açıyım diyecektim. bu da beni biraz ilgi orospusu yapıyor sanırım dedim ve buraya yazdım. ilgisini çeken insan varsa özelden yazsın. buluşalım bir dertleşelim. kendim anlatırım biraz, karşımı da dinlerim. yeni kişiler tanımayı severim. tercihen istanbul içi biri yazarsa iyi olur.

tanım: ben
sözde benmişim bu. nerem ilgi orospusuysa.
instagram ve twitter'ın ayakta kalmasının sebebidir bunlar. bir yetenekleri ya da herhangi bir konuda yeterlilikleri oldukları için ilgi beklemezler, aksine bir boka yaramayan bir hayatları oldukları için ilgi beklerler. sürekli kendilerinden bahsederler, kendi yaşadıkları olay ve durumların önemsenmesini, bunların üzerine konuşulmasını isterler. like ve takipçi sayısı için ölürler. üzerine sineklerin üşüştüğü bok gibidirler. karakterleri ve kültürel birikimleriyle öne çıkamadıkları için görsellikleriyle ve pervasız tavırlarıyla öne çıkabilirler ancak. ilgi görmese kuduz köpeğe döner, varoluş amacını yitirir bunlar. kendilerine fenomen diyenler de vardır, ya ben mükemmelim, insanlar benim peşimde koşuyor sanrısına kapılanlar da. bir işe yaramayan yeteneksiz ünlüler de bu gruba girerler. olmayacak hareketlerle gündem olup, insanların ilgilerini üstlerine çekmeye çalışırlar, sansasyonel bir hayat, çıkarılan rezaletler onlar için vazgeçilmezdir. (bkz:kim kardashian)
  • /
  • 2