ilgi orospusu

yüzlerce twitter hesabının sebebi.
eğer çok severse sevgilisini hiçkimseyle paylaşamayan saplantılı aşık haline gelirler.eğer sevgiliniz ilgi orospusuysa belli bir süre sonra çevreniz de ne arkadaş ne akraba kalır.
asla ilk yazan kişi olmaz
başlık açma yetkim yokmuş, eski şifremi de unuttum. kafam da güzel zaten. sevgilimden ayrılıyorum biri benimle buluşsun diye bir başlık açıyım diyecektim. bu da beni biraz ilgi orospusu yapıyor sanırım dedim ve buraya yazdım. ilgisini çeken insan varsa özelden yazsın. buluşalım bir dertleşelim. kendim anlatırım biraz, karşımı da dinlerim. yeni kişiler tanımayı severim. tercihen istanbul içi biri yazarsa iyi olur.

tanım: ben
sözde benmişim bu. nerem ilgi orospusuysa.
bence yukaridaki entraydaki gibi toplum bu konuda insani tetikliyor, sen konusurken goz temasi kurmaz, telefonla ilgilenirsen, sonra da dinliyormus gibi yaparsan boyle olur. oldu olacak bir de sen yat bununla (yazar burada kendisinden bahsediyor) (yani o benle yatti) sonra ben mesaj atinca ilgi bekleyen benmisim gibi oluyor. bir de bana diyor ki cok isim var elimden gelenin en iyisini yapacagim. git lan olmuyor iste istemiyorsun ne konusuyon daha??? kisaca diyorum ki once karsindaki insan duzgun olmali senin ona verdigin degeri vermeli, sonra bi dusun bakalim ilgi orospusu muymussun degil miymissin.
  • /
  • 2