internet tanışmaları

kimle tanışsam adı ya hakan ya murat ya kemal. bu 3 isim harici denk gelince şaşırıyorum artık.
slm, nbr, isim, arayış, tercih, semt, yer varmı gibi soru ifade eden kelimelerle başlayan ve çoğunun yatak ertesi son bulduğu tanışmalardır. bazıları yatak faslına ulaşamadan da nihayete erebilir.
aralarından çok sağlam dostluklar çıkarılabiliyor.
eşcinsel tanışmaların büyük bi kısmını oluşturan tanışma biçimi.
gizli eşcinsellerin vazgeçilmezi, ortak paydasında sex olan takmalar, takıştırmalar.*
başlıca karın ağrısı, tanımak çabası, kendini anlatma çabası, zor işler.. bunu en iyi hande yener anlatır.. nasıl zor şimdi ve düş bozumu şarkılarıyla
genelde bir heteronun bir kıza sarkması sonucu verilen cevap "uff snn be slk .s.s"
toplumun dışına itilen eşcinsellerin tanışma şekillerinden en önemlisi.biz de düğündeki yakışıklı halay başıyla,pazarcı göbekli amcayla,altkattaki bekar öğretmenle dolaysız tanışmayı isterdik .yada aile büyüklerimizin olum bilmem kimin oğluda eşcinselmiş efendi çocuk okumuş hemde deyip görücü usulüyle tanışmayı.*
bizim nick sizin nick'i beğenmiş.
sevenlerin arasına girilmez derlermiş.
dark bear'ın oluruyla gelin biz bu nickleri birleştirelim. *
bazen güzel arkadaşlıklar edinmeyi sağlayan tanışmalardır.
is ciddiye binerse ben bunu aileme nasil açıklarım sorunsallı tanışmalar ve akabinde gelen aslinda arkadasimin okuldan arkadaşıymış yalanı.. hep buna sahit olsamda benim sadece arkadasim olarak gorebileceğim tanişmalar
halihazırda tanışılmış insanlarla, yer ve zaman gözetmeksizin iletişim haline kalabilmeyi sağlayan olay. ortak ilgi alanları olan insanların da tanışmasına vesile olması ile bilinir.

söz konusu ilişki arayışıyla internet yazışmaları ise, tecrübemle konuşayım, asla el emeği göz nuru bir tanışma kadar etkili değildir. çünkü gözlemlediğim kadarıyla klavye (veya telefon) başındayken, adeta kişilik bölünmesi rahatsızlığı olan biri gibi, başka bir kimliğimiz oluyor. içine kapanık birisi klavyesinin başındayken bir talk show spikerine dönüşebiliyor; hayatında kitap kapağı açmamış birisi, iki mesaj arasındaki süreyi "enguzelkitapsozleri.com"dan (uydurdum bunu) alıntı bulmakla geçirebiliyor; veya tanısan can yoldaşın olacak kişi, hiç internetten yazışmayı sevmiyor diye "ıyy asosyal" etiketi yiyip göz ardı edilebiliyor.

lakin internetten tanışıp yılları deviren, yuva kuran çiftler de var. size saygım sonsuz. benim ağzım çok yandı zamanında, ondan şeettim.
günümüz türkiye'sinde maalesef internet üzerinden eşcinsel bireylerle tanışabiliyoruz. gönül sosyal ortamlarda denk gelip tanışmak istese de mümkün görünmemekte.