internet tanışmaları

toplumun dışına itilen eşcinsellerin tanışma şekillerinden en önemlisi.biz de düğündeki yakışıklı halay başıyla,pazarcı göbekli amcayla,altkattaki bekar öğretmenle dolaysız tanışmayı isterdik .yada aile büyüklerimizin olum bilmem kimin oğluda eşcinselmiş efendi çocuk okumuş hemde deyip görücü usulüyle tanışmayı.*
halihazırda tanışılmış insanlarla, yer ve zaman gözetmeksizin iletişim haline kalabilmeyi sağlayan olay. ortak ilgi alanları olan insanların da tanışmasına vesile olması ile bilinir.

söz konusu ilişki arayışıyla internet yazışmaları ise, tecrübemle konuşayım, asla el emeği göz nuru bir tanışma kadar etkili değildir. çünkü gözlemlediğim kadarıyla klavye (veya telefon) başındayken, adeta kişilik bölünmesi rahatsızlığı olan biri gibi, başka bir kimliğimiz oluyor. içine kapanık birisi klavyesinin başındayken bir talk show spikerine dönüşebiliyor; hayatında kitap kapağı açmamış birisi, iki mesaj arasındaki süreyi "enguzelkitapsozleri.com"dan (uydurdum bunu) alıntı bulmakla geçirebiliyor; veya tanısan can yoldaşın olacak kişi, hiç internetten yazışmayı sevmiyor diye "ıyy asosyal" etiketi yiyip göz ardı edilebiliyor.

lakin internetten tanışıp yılları deviren, yuva kuran çiftler de var. size saygım sonsuz. benim ağzım çok yandı zamanında, ondan şeettim.
gülşen'in facebook fanpage'inde çok iyi bir dostluk kurdum diyebilirim. çok güzel muhabbetler oluyor.
kızlarsoruyor.com da da çok kafa dengi insanlara tanıştım. hatta kısıtlamalar kalktı artık bulusabiliriz.
ama ayı sozluktekilerin burnu havada herkesin amacı farklı galiba. buradan gerçek dost çıkmaz gibime geliyor.
çevremdeki en güzel insanlarla hep internetten tanıştım ve 10 senedir tanışıyoruz, iyi ki tanışmışım dediğim harika insanlar hepsi, yollarımız kesiştiği için çok mutluyum
kimle tanışsam adı ya hakan ya murat ya kemal. bu 3 isim harici denk gelince şaşırıyorum artık.
slm, nbr, isim, arayış, tercih, semt, yer varmı gibi soru ifade eden kelimelerle başlayan ve çoğunun yatak ertesi son bulduğu tanışmalardır. bazıları yatak faslına ulaşamadan da nihayete erebilir.
aralarından çok sağlam dostluklar çıkarılabiliyor.
genelde bir heteronun bir kıza sarkması sonucu verilen cevap "uff snn be slk .s.s"