ivana sert

plajlarda yata yata türkçe öğrenilmediğinin kanıtı. allahtan bugün ne giyseme çıktı da plaj dışında da nefes alabildiğini görmüş olduk. ama güzel kadın ya da güzel görünmeyi başaran kadın. ama çok iddialı olmaya çalıştığı plaj versiyonları çok itici.
rus standartlarına göre, hıc da guzel bir kadın deıldır. ***
gereksiz bir oyuncak bebek, hani gideride olmasa şişme kadın denebilir ama allahtan harbiden güzelliği var da bebek sıfatını kaptı, bu kadar zaman magazinde orada burada boy boy teşircilik yaparken nasıl olupta hala türkçeyi tam anlamıyla kavrayamamış şaka gibi, birde moda konusunda söz sahibi olabilmesine hayret ediyorum, alsınlar kocasının imkanlarını elinden sonra görelim moda ikonu olmayı. ülkemizde yağlı kapıya kıçını dayayan herkesin ikon olmasına güzel örnek, bu konuda onu tebrik ederim.
halkımız tarafından kıçı kaldırılan zevksiz ve gereksiz bir kadın.
iyi ki ivana sert. ya sert olmayıp yumuşak olsaydı ivana? bu sıcaklarda hiç çekilmezdi.*
ossuruk moda yarışmalarının vazgeçilmez jürisi. odun gibi haliyle eleme günlerindeki ibretlik dans showları sizi hayattan soğutabilir. aslında çok güzel bir kadın değil ama harika makyaj yapıyor ve iyi fotoğraf veriyor. dikkatle incelediğinizde belinin dümdüz indiğini görebilirsiniz. birkaç sene önce teşvikiye'de açtığı kıyafet dükkanı ise ağır battı. seren serengil'le rus fahişe iması yüzünden kavgalıdır(halbuki rus değil sırp'tır). bugünkü magazin dersimiz bitti. iyi günler...
neden hala televizyonda olduğu anlamadığım modacımsı/dansçımsı/oyuncumsu.

ama fiziği güzel şimdi yiğidi öldür hakkını ver.
konuşmadığı müddetçe ekranlarda göreceğimiz en sexy jüri üyesi
konuşmadığı müddetçe ekranlarda göreceğimiz en sexy jüri üyesi
çok azdırıcı bakışlara sahip olduğu kesin...
adını her gördüğümde ayvana hart demekten kendimi alamadığım kişi
kötü türkçe, aşırı özgüven, genellikle kalbur üstü kıyafetler... kendini türkiye'de bir tv yıldızına dönüştürmeyi başaran kadın.
seren serengilin bikaç sene önce "bunları getirip laleli'ye bırakıyorlar, sonra biz kocalarımızı peşlerinden topluyoruz" diye ivana sert bir açıklama yaptığı televizyon moda selebritisi.