kartopu cinayeti

akp zihniyetinin yarattığı yoz bir insan modelinin donanımlı dünya güzeli bir insanı katlettiği cinayettir. adaletin bittiği, bilgisiz ve yoz insanların ödediğimiz vergilerle, devlet ihaleleriyle zengin olduğu, her muhalefet hareketlerin dinsizlikle haşhaşilikle suçlandığı, erkek egemen ataerkil zihniyetin gizliden gizliye değil de açık açık kendini göstere göstere vücud bulduğu ülkemde sık sık yaşanabilinecek acı dolu cinayetlerden sadece biridir. ya suriye olacağız ya da demokratik bir ülke kuracağız. sonumuz hayırlı olur inşallah.
ülke, ülke değil teksas anasını sattığımın. bu ülkede insan canının daha ne kadar ucuzlaşacağını merak ediyorum; daha beteri olamaz derken her seferinde bi aşağısını bulabiliyoruz.
akp zihniyetine bağlanmaması gereken cinayettir. bu topraklarda böyle ucuz ölümler hep oldu, olamaya da devam edecek. akp zihniyeti/adaleti sadece cinayetlerin ya da tecavüzcülerin eline bal çalmış durumda. katilin deli raporu varmış ve bu işten de sıyrılacağı kesin. allah belasını versin bu insanların.