köpeğini gezdiren erkek

kendilerine ayrı bir hava kattığını sanan erkeklerdir.son zamanlarda böyle oldu yani,pek bir üredi bunlar..şayet sadece sokağa değil,cafelere falan da getiriyorsa,üstelikte saçları rastaysa,üstüne üstlükte farklı bir tarzı varsa ağır götün tekidir.asıldığınız adamı ondan uzak tutun...

yoksa bir it ayağına muhabbete başlayan sizinkisi,az sonra bu rastalı götün dart teklifini kabul edecek...sonra...

neyse daha fazla anlatmak istemiyorum,moralim bozuk çünkü...
ona bakıldığını fark ettiğinde nedense "hadi oğlum gidiyorooz" deyip köpeğini de alıp koştura koştura gider bunlar.

çok havalı yani.
eğer köpeği bir aksesuar olarak yanında taşıyorsa ve ilgi çekebilmek için kendisine değil de köpeğin sevimliliğine bel bağlamışsa evet göttür, götoştur.
ama hayatınızı bir köpekle paylaşıyorsanız, köpeğinizin sizin gibi her canı istediğinde tuvalete gidip işeme lüksü olmadığını, sizin keyfiniz oluncaya kadar bazen çişini kakasını saatlerce sessiz sedasız tutmak zorunda kaldığını, sizinle birlikte yürüyüş yapmanın onun o küçük ve basit hayatının en mutlu anı olduğunu bilirsiniz. evin içinde ne zaman hareket etseniz, "ahanda gezmeye gidiyoruz" diye heyecanlanıp kapıya doğru koştuğunu görürsünüz. onun hevesini kırmaktansa, soğuk sıcak demeden giyersiniz ayakkabıları, atarsınız kendinizi dışarı.
köpeğinizle yürüyüş bir terapi, meditasyon, ibadet gibi birşeydir. bir köpeğin ömür boyu sizi koşulsuzca sevmesi için yanınızda 15 dakika yürümesi yeterlidir derler. bir de şimdi yanınızda uyuyana bir bakın.
adam ayı gibi ama tasıdığı köper kaniş...adammaı gülsem köpeğemi üzülsem bilemedim..benım rotwayderım vardı ..bana yakısan köpek..
köpeği olayım beni gezdirsin. arabalı yakışıklılara duyurulur... (gülücük ikonu nerdesiiiiinn??)
yıldız parkında teo'yu gezdirirken karşılaştığım bir amca vardı bobo adında bir golden retriever oğlu vardı. o adam için açılmış gibi bu başlık.
zaman zaman adamların kadın tavlamak için kullandığı iki yöntemden biri.* örn. bir adam, bir kadın, bir köpek ve bir parktan oluşan şu diyalogun yaşanması muhtemeldir: (mekan kuruçeşme parkı, kadın koşuya çıkmıştır, adamın radarları açılmış avını bekleyen panter gibi beklemektedir. kadın gelir, şöyle bir bakar) kadın: ah canııım, uuuuv ne tatlı şeysin sen. (sahibi olan adama bakar) adı ne, ısırmaz di mi? adam: isırmaz, çok sevecendir sahibi gibi, adı kont, ben de mertcan*) bu arada. kadın: memnun oldum, ben de pelinsu. adam: buraya sık gelir misiniz? annesiyle ayrıldığımızdan beri bi tek buraya geliyoruz. vs. vş. (köpek devreden ve konudan çıkar. tabi köpeğin cinsi de önemli.) köpek seçimi de erkeklerin kişiliğini belirler. sözgelimi, kaniş gezdiren erkekle, pitbul gezdirenin kişilik özellikleri aynı olmayacaktır. buna da dikkat çekerim.
2 kuruşluk göte 10 kuruşluk değer katandır ''o'' köpekçik.
köpeğin tasmasını açtıktan sonra bileğine tasmayı dolar. sağa sola embesil eblek küstah bakışlar atar; ben çok ''con con''um edaları ile insanlara aşşağılayıcı gözlerle bakan abiş tir bu tiplemeler.

(tabi her köpeği olan erkeğe yazılmamıştır yazılan)
köpeğin de enerjisini atması gerektiğini ve temiz hava almasını bilen, ayrıca eve sıçıp, işememesi için gezdiren erkektir.
gezdirdiği köpeğe göre karizması belirlenen erkektir.yani aslolan köpektir.seni vezirde eder rezilde.böyle 190 boyunda esmer döşü gıllı kaslı bi amcanın kaniş gezdirdiğini düşünsenize bi. hadi bi düşünün
gözümün önüne babam geldi bir an * 55 yaşında elinde bir cooker spanielle gezen bıyıklı bir adam görürseniz asılmayın ulen babam o benim babam *
birde sahibini gezdiren köpekler vardır ki, bu da köpeğin zamanında iyi eğitilmediğini gösterir.