kuma

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar başlıdığında paylaştığı müziklerle günüme renk katan yazar. aynı şarkıları dinlemekten bıkmış olan beni kızgın kumlardan serin sulara bırakmaktadır.*
tanışmak istediğim nadide yazarcanlardan biridir.
nezaket sahibi, ince fikirli, yazdığı okunan, yaptığı yenen, yıkadığı giyilen argoya meyyali vallahi orjinal fikirlere saygısından olan yazar. abondone eden üslubu da mikrop kırıcı merhem minvalinde.*

vallahi nikahlı eşi boşatıp hanede ipleri eline alır bu kuma.
yazarlardan bear fotoğrafları başlığındaki paylaşımlarını dikkatle ve zevkle takip ediyorum. beğendiğim ayı fotoğrafları paylaşıyor. selamlar.
ilgili entryme ;
(bkz:#55124)
derman olan ;
(bkz:#206088)

taşaklarını gezdiren yesin demek* istediğim yazar. olum yeminle sevinçten çığlık atacaktım. *

tişikkirlir sipirmin.
espri konusunda aşmış yazar.
sözlük'ün en eğlenceli entrylerinin sahibi. okuduktan sonra eblek eblek gülümsemeye sebep olur.
girilerini sevdiğim yazarcanlardandır. sempatik ifadeleri vardır.
keşke yüzünü de görebilseydim dedirtir...
çok güzel müzikler paylaşıyor. günlerdir zorla tuttuğum libidomu yükselttin gece gece, aferin. :d
japoncada "ayı" anlamına gelmektedir. ayrıca tekken'de bir karakterdir kendisi.
tanışma şerefine eriştiğim yazar, ne eğlenceli, sürekli gülüyor adam ya. * hep de mutlu olsundur. ayrıca bana kocaman değerli önerilerde bulunan meslektaşımdır.
abim o kadar tatlı yazıyor ki her an "8 yaşında ve aşıksanız hayat çok güzel" diyecek diye bekliyorum. abi alınma ama saçını karıştırmak geliyor içimden. söyle, deli miyim neyim ben.*
paylaştığı müziklerle kulaklarımın pasını atmama sebep olan, aynı zamanda yeni müzikleri keşfetmemi sağlamıştır.*
şu saatte beni kahkahalara boğan yazar. iyi ki var. neşe kaynağı maşşaallah.
zirvede görüşemedik ama bana kahve ve tatlıdan sonra, akşam yemeği sözü olan, patates karikatürleri ile masaüstü ekranlarımı, iş yerine çalışma masamı renklendiren, çok çok çok sevdiğim yazarcan. yemek sözünü unutmam!
beraber sahil şeridinde spor yaptığımız, mangal yapanlara yine beraber baktığımız, iki koca adam olarak çevredekilerin ilginç bakışlarına maruz kaldığımız, bira, kahve, buzlu su üçlemesinin tadını doyasıya çıkarıp çiş ile sonuçlandırdığımız, aklı selim, gönlü serin, zekası zirvelerde, sohbeti derinlerde, düzgün kişilik sahibi insan evladı. tanıştığımız için çok mutlu oldum.
halamın acil rahatsızlığı nedeni ile ekmiş bulunduğum beybim. ama bakıyorum da dark bear ile tanışmış, artık bi tek benimle tanışıyor diye hava atamayacağım... * saygılar, kocaman sevgiler kendisine.
  • /
  • 4