levi's

amerika'da kimse eşcinsel haklarından söz edemiyorken, bunu dile getiren bir reklam yapıp televizyonlarda prime time'larda boy gösteren en sevdiğim kot pantolon firması.

reklam için:
dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi markası diyemeyeceğim çünkü benim alabileceğim en iyi marka kendisi, daha iyisini görmedim ki zaten pahalısına da para veremem, ama kotları gerçekten kaliteli. özellikle basenleri ve kalçaları sarış şekli o kadar başarılı ki içine hiç spor yapmayan birini koy, o bile estetik görünüyor. bir de lgbt haklarını desteklemesi var ki, verdiğim her kuruş helal olsun dedirtiyor.levi strauss tarafından kurulmuştur. dünyanın ilk kotunu üretmiştir. kot pantolonların yıkanınca bozulduğunu savunurlar. bende kotlarımı yıkamıyorum.
markanın en efsane ürünü 501 modelidir... bununla ilgili ünlü bir türkücünün marka ilk geldiğinde ülkemize 501 modelini denediği dar gelincede bu dar geldi bunun 502 yok mudur diye sorduğu rivayet edilen bir şehir efsanesi vardır
artık yayından geçmediğim çöp marka. yeniliğe kapalı ve fazla geleneksel. diesel ve jack and jones candır.
2019 pride koleksiyonu da mayıs sonu itibariyle raflara geliyormuş. aşağıdaki adresten gökkuşağı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

https://we.tl/t-WHvMFz4j5R
yeni çıkarttığı pride temalı t-shirt ve çorapları muhteşem olan ve her birinden aldığım güzel marka.
levi's pride 2019 koleksiyonu muhteşem. koleksiyonun tüm geliri dünyada lgbti+ ve insan hakları üzerine çalışmalar yapan outright action international kuruluşuna bağışlanıyor.
lgbti+ desteğini yıllardır sürdüren şirket, iyi marka.