madonna

lgbti destekçisi ünlü şarkıcı hillary clinton'a seçim öncesi destek veren ünlülerden bir diğeri. katty perry gibi o da soyunarak destek vermişti.

http://turkyurdu.com/madonnadan-hillary-...

bir şok teklifi daha var. hillary clinton'a oy verenlere oral seks yapacağını açıklamış. "eğer hillary clinton'a oy verirseniz söz veriyorum, hepinize oral seks yapacağım, bu işte iyiyim" demiş.

http://www.hurriyet.com.tr/madonnadan-il...
ülkemizde kürk mantosu ile tanınan şarkıcı
donald trump'ın başkanlık koltuğuna geçmesinin ardından karşıt protestolar esnasında trump'ı kastederek "fuck you!" demesinin ardından canlı yayında olan msnbc ve cnn yayını kesmek durumunda kaldı. cesur kadın, umarım bu cesareti hiç son bulmaz.
bugün doğum günü olan efso şarkıcı. iyi ki doğdun mother bitch!
mert alas, steven klein, miley cyrus, kardashiangiller ve jennergiller ile arada magazine düşen bunun disinda vaktini çocuklarına ayiran pop star. tabi lady gaga ile gizli gizli seviştiklerini de biliyoruz ^^
andré balazs, katy perry, riccardo tisci ve frank ocean ile nostalji taym.

yeni albüm için stüdyoya girdiğini ima eden bir story paylaştı, ancak son iki albümü düşünürsek ben yine kafasına göre bir pop albümü yapacağını düşünüyorum. bu kez demo'lar sızmasın nolar.
madonna şarkıları ile hayatıma eden kadın
bitch ı'm madonna adlı şrkısını çıktığı günden beri istisnasız hergün en az üç kere dinlediğim popçu hatun. .şarkıda arada "oh" diyen bir erkek sesi var. 1:56. saniye ve özellikle 2:59. saniyede fena olmak üzere 2 yerde basit bi "oh" diyor sadece. işte tam orda ben oorgazm oluyorum.

90'larda çıkmış olduğu "blond ambition" konserleri ve sahnede tutuklanmasına kadar giden şovlarıyla unutulmayacak, popun mihenk taşı.

anlamsızca en sevdiğim parçası;
met gala 2018 performansı efsaneydi.

yukarıdaki postu yazmaya gelmiştim, geç kalmışım.
neyse, bunları da şuracığa bırakayım;...don't stop me now, don't need to catch my breath
ı can go on and on and on
when the lights go down and there's no one left
ı can go on and on and on...

onur haftasını demi lovato ve clean bandit'in solo şarkısıyla kutlamış.

https://www.instagram.com/p/BkarIwIATsY/...
bi ben mi hayranı değilim bu kadının acaba?
  • /
  • 4