merve özbey

az önce radyoda duyduğum erdem kınayın proje albümünde duman adlı şarkıyı seslendiren, ebru gündeş, demet akalın, ege, özcan deniz, mine koşan gibi isimlere vokal yapmış solist. şarkıyı dinlediğimden beri tüylerim diken diken. o nasıl bir ses be kadın. *

duman adlı şarkısını dinlemek için
bir prodüktörün en acilinden bir albüm yapmasını gereken muhteşem sesli kadın. erdem kınayın proje 2 isimli çalışmasında helal ettim isimli şarkıyı seslendirdi son olarak. bu muhteşem sesin kendi albümünü dinlemek için sabırsızlanıyorum artık.
arabesk house adında bir müzik akımı başlatmış şarkıcıdır. sesi güzeldir, helal ettim ve duman şarkıları gerçekten dinlemeye değer şarkılardır. en kısa sürede bir albüm yapması dileğiyle...
türkçe müzik dinlemeyen biri olarak geçen sene vefan olsun diye giden şarkısıyla ve bu sene de helal ettimle her yerde çalan, son yılların en başarılı atarlı şarkı kraliçesi.
yaş hikayesi albümündeki yağmur single'ı ile beni benden alan...

yağ yağmur, yağ ki uslansın gurur.
1988 doğumlu sesi ile dikkat çeken hanım kızımız. bu zamana kadar içinde bulunduğu bütün projeleri gibi ilk albümü de son derece başarılıdır.
1988 doğumlu sesi ile dikkat çeken hanım kızımız. bu zamana kadar içinde bulunduğu bütün projeleri gibi ilk albümü de son derece başarılıdır.
ilk albümü demet akalın yüzünden geç çıkan şarkıcıdır.

merve özbey için soner sarıkabadayı tarafından yapılan ve merve'nin albümüne konan şerefime namusuma adlı parçayı çok beğenen ve albümden çıkartıp kendi albümü pırlanta'ya koyan demet akalın; merve özbey'in albüm bütünlüğünün bozulmasına yol açmış eksik şarkıyı tamamlamak için yapımcı tarafından yayın tarihi geciktirilmiştir.