muhafazakar siyasetçinin 24 erkekle gay partide basılması

kendi ülkesi macaristan'da eşcinsel evlilikleri yasaklayan yasanın da mimarlarından olan muhafazakar siyasetçi 24 erkekle grup seks yaptığı evin penceresinden kaçmaya çalışırken yakalanmış. çantasından da uyuşturucu çıkmış.
https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/muha...
bu tür homofobik tiplerin ağır ibne olduğu haberlerine alıştık artık, canımı sıkan konu, avrupanın göbeği, medeniyetin göz bebeği olarak sayılan belçika'da üstelik başkent brüksel'de bir orgy partisinin neden basıldığına anlam veremiyorum!

#orgymedokunma
#leavemyorgyalone
pandemi sürecinde orgy yapmak yasak olduğu için basılmış parti. milletçe büllük ve beraberliğe en az ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde gay bile olsa seks partisi düzenlemek doğru mu sizce?
covid önlemlerini ihlal ettiği için istifa ettiğini açıklamış
homofobik girişimlerinden dolayı biri adama çok spesifik bir beddua edilmiş ve kılı kılına tutmuş sanki. *

başlığa türkiye'de mi olmuş sanıp koşarak geldim.

darısı bizim tüm homofobiklerin başına. * *
40 yıllık eşcinseller böyle ortamlara bu kadar rahat girmiyor. kendisi başka şehirdeki bilmem nerdeki barda orgy partisine katılmış hem de uyuşturuculu!
iyi ya bi bizim ülkemizde yokmuş ahlaksızlık diyip insanların hayatlarına bir bekçi edasıyla müdahale edip ardından bu laflarını bu bekçiliklerini kendilerinde unutan.
aramızda muhafazakar bir macar salamı mı var acaba dediğim başlık. herkesi eksilemiş jdfskl
ay muhafazakar gizli ibneleri çok beğenirim. popolarını muhafaza edemezler. beni bul yiğidim.
yakışıklı adammış bayağı. benim tipimmiş. yazık olmuş. bana gelseydi, evlenseydik, ben onu 24 herifle yatarmış gibi doyururdum. ya da 24 herifle yatışına izin verirdim en azından.

bu arada çok korkak bir tipmiş, o nedenle birazcık seksiliği gidiyor. avrupa'da zaten çoğu zengin ülke, eşcinselleri destekliyor. macaristan sana baskı yapıyorsa almanya'ya falan şikayet etseydin, oralara gitseydin. ben türkiye'de akrabalarımın bulunduğu facebook'ta sürekli eşcinsel propagandası yapan şeyler paylaşıyorum gıcıklığına, korkmuyorum, bu gavatlar hemen altına sıçıyor. ne kadar zayıf insanlarsanız.
hayalimdeki siyasetçi tipidir. partide aralarında bazı avrupa ülkelerinden de politikacıların olduğu belirtilmiş. interracial * böyle bir şey olsa gerek.