müslüman erkekler savaş esiri kadınlara tecavüz edebilir

mısır'lı kadın prof beyanı. yahu mısırda sike sürülecek aklı olan kimse cidden yokmuş. adamlar darma dağın oldu, tarihlerini geleceklerini yok ettiler hala akılları fikirleri sekste sikte. ablacım sikişli şeylerle kafayı bozacağına keşke ağlanacak hallerinize bir çözüm önersen be ya.

http://www.birgun.net/haber-detay/profes...
gerçek islam bu değil diyenler için, gerçek islam tam da bu yüzleşin hadi.
-eksileyin islamic force eksileyin
"müslüman" errrrrkekler savaşa esiri olsun olmasın zaten bütün kadınlara tecavüz etmiyor mu? kadını insandan saymıyor ki? (din gerçekten allahla kendi arasında yaşayan inançlıları tenzih ederim) elleri çüklerinde akılları uçkurlarında gezen bu yobazların tecavüz etmediği bir nesne var mı?
biz zamanlar türkiye'nin ilimde bilimde sanatta her konuda öküz ilerisinde olan medeniyetin beşiği mısır'ın geldiği son nokta.

mısırlı bir arkadaşıma göre yozlaşmışlık, geri kafalılık ve cehalet geri dönülemez seviyede olduğundan eğitimli halk ülkeden tüm ümidini kesmiş durumda. her hangi bir düzelme umudu görülmüyor ve kaçabilen kaçıyor. * bizim ülke dinamiklerimiz mısır'a göre o kadar oynak ki gerçekten bu ülkelerin * bizden önce göçmüş olmaları mucize eseri. *

(bkz: gerçek islam)
sonuç: 404 not found

tam olarak budur gerçek islam, el-ezher üniversitesi profesörü ablamız kendi kendine uydurmamıştır ki bunları, 1400 yıldır var olan hadis ve ayetlerdir dayanağı..

diyanet başkanlığının bir fetvası sandım. olmasa da yakındır.
hristiyanlarda papazın seks yapması yasak olduğundan müslümanlıkta açıkça yapılabilinen yorumlar. * işin gerçeği papazlar arasında o kadar çok pedofili (daha açık olursak oğlan çocuğu sikme ya da tecavüz) vakası olmuş ki artık bahsi bile geçmiyor. * aradaki tek fark onlar daha önce kokuştuğu için artık büyük çoğunluk tanrıya inansa bile kiliseye inanmıyor. dolayısıyla bu tarz geri zekalı söylemler kaale alınmıyor.