nefret edilen erkek tipi

kendini beğenmiş kusuru olup da olmamış erkek tipidir .
ısrarcı, ısrarcı, ısrarcı! mızmız, kabadayı, patetik, ben bildim-ben buldumcu'nun karşılığı!
dediğim dedik çaldığım düdük erkekler...
1. kadın düşmanı, aşırı maço, kadınları insan yerine koymayan, kendini sırf cinsiyeti nedeniyle kadınlardan üstün tutan, kuş beyinli, şiddete meyilli adam tipi.
2. kadın düşmanı, aşırı feminen eşcinsel adam - kadınlara karşı garezi nereden gelir bilinmez ama etrafında sadece erkekler olsun istediğinden kadınlardan nefret eden adam tipi.
3. kendini kazanova zanneden, filmlerden arakladığı replikleri her önüne gelen kıza asılmak için kullanan, hayırı cevap olarak kabul etmeyen, öz güvenini haddinden fazla şişirmiş, zeka düzeyi 12 yaşı geçen hiç bir kızı elde edemeyeceği gerçeğinin farkında olmayan adam tipi.
ağzını yaya yaya konuşan, sağa sola tüküren erkek modeli *
"gay değilim, aktifim"ciler
"gay değilim, aktifim"ciler
ben erkekliğime laf getirtmem diyen denyodur. sanki laf gelince götüne kalın bir şey giriyor da
bütün kadınların kendisine hasta olduğunu düşünen az biraz eli yüzü düzgün erkek tipi. hele bir de bu türün yanında sevgilisi olduğu halde başka kadınlara bakanı vardır ki tam nefretlik. *
v yaka'nın altından kıvrım kıvrım kılları fırlayan erkek.
1) kurtlar vadisi'ni gerçek sanan taşra çulsuzları. 2) insanlara, özelde eşcinsellere kötü davranan sikici/sömürgen takımı ve bunların götünü kaldıran yarrak budalalari. 3) sokakta çocuğuna, karısına bagiran, hayvanlara vuran ve onları döven, iten kakan ağzı burnu dişi eline verilesice gavatlar. 4) iki spor salonuna gitti diye kendini bulunmaz hint kumaşı sanan götüme surat çizsem ondan daha güzel olacak sosyopatlar. 5) erkek adam pozu kesmekten usanmayan parodik tipler (kürdan, kumaş pantolon, bıyık ve sigara ile servis edilirler). 6) efendilikle snobluğu, frijitlikle namusu birbirine karıştıran, cinselliğini bilmeyi ve bundan zevk almayı folloşluk ve orospuluk diye algılayan anlayan bitmek tükenmek bilmeyen turk ahlakinin seviye ülkesini mesken tutmus homoları. 7) ibrahim sadri, aslan abi, gezegen mehmet ve bilcümle şiir kasedi tadında laflar edip duran çakma hicranlılar ve içli koftiler. 8)cehaletiyle övünen, ihtimamla üretilmiş türk sığlığı ve dünyadan bihaberligiyle mutlu, sorsan en yüce din islam ve ulu türk milletinden başka bir şey bilmeyen badem biyikli cemaat damacanalari. 9) glbtt haklari ve mucadelesi ile ilgili birsey duyunca burasi turkiye yok oyleye baglayan gonullu kole homolar; bunun tam karsisinda iki toplantiya gitti, iki ev partisinde bir trans ve bir trv ile hop kop eller havaya yapti, karsilikli gobek atti diye ona buna had bildiresi gelen, hak mucadelesi, fobi ve siyasi dogruculuk ustadi/cumhuriyet ogretmeni kesilen stk, yuksek lisans ve doktora tutusune dolanmis kaknemler. 10) efemine escinsellerden, trv. ve translardan nefret etmeyi kendine yedirecek kadar beyni somurgelestirilmis, toplumun, ailesinin kendine aferin lan gotunu veriyorsun amma adam gibi ahanda onlar gibi bilegini kirarak, iki dantel don giyerek ve kocacim diye haykirmadan diyecegi o hic gelmeyecek ani (daha) cok bekleyecek herbir tipitip 11) sesini yukselterek konusan, insanlara bagirip cagiran herbir ideoloji mensubu (ozelde solcunun eskisi, muslumanin yenisi, iktidarin yalakasi, en dogru siyasetin uzmani, kemalist komplo teorisyenimsisi).

cinsiyetçi, çükü olduğu için kendine herşeyi hak gören erkek tipidir. *
bakış açımızı değiştirdiğimizde doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar deyimindeki tiplemedir.
nefes alsın yeter diyen tipler
ıs rar cı. ya pış kan.
  • /
  • 2