nefret edilen erkek tipi

ağzı kokan ve ağız diş sağlığına önem vermeyen erkekler.
güven problemi olan tipler lsdladl. olm ağzına sıçıyonuz adamların sonra olan bizim gibi garibanlara oluyo amk. benim ne suçum var lan.
tutarsız, sallamayan, düşünmeyen, empati yoksunu ve egoist erkekler. dolayısıyla erkeklerin yüzde yetmişi falan sanırım.
yaya geçidinde yayaya yol vermeyen erkek. genel bir tanım da olabilir ama o erkek bunu yapıyorsa direkt bitiyor benim için. geçenlerde yaya geçidinden geçiyorum diye bir tanesi resmen korna çaldı. dün de yağmur yağarken ıslanıyordum ve yaya geçidinden geçmek için arabaların geçmesini bekledim.

bazıları sırf size yol vermemek için daha da hızlanır ve yanınızdan geçerken size bir bakış atar ki o an bir erkeğin sanırım en iğrenç olduğu anlarda ilk beşe oynar.
tüm delikli canlıların kendi siki için hazır ve nazır olduğunu zanneden erkek tipi. aynı şekilde sikine her konuda güvenen, her şeyi onunla başaracağına inanan.
başka kadınlara erkeklere ağzının suyu aka aka bakan, konuşan erkek. sapıklığını onu nişanesi gibi taşıyan erkek.
şans oyunu, araba, cinsellik dışında bir şey konuşmayan erkek.
eril ve homofobik.
yalan söyleyen ve yan çizen.
uyanık olduğunu zanneden, yardımcı olmanın kullanılmak olmadığını bilmeyen, yaralı parmağa işemeyen erkek.
hayırı cevap olarak kabul etmeyen ısrarcı olan erkek.
liste uzar gider ama burda kesiyim ben çok kabukluyum çünkü.
türlü yalanlar ve kurnazlıklarla kendini yanlış tanıtan ve bu haliyle gerçek hali arasındaki uçurumda benliğini kaybeden erkekler.
dedikodu yapan erkekler, yukarıda bir yazar söylemiş.

ikinci sırada, diva tavırlı erkekler geliyor. hayatta hiçbir başarısı yok, hiçbir özelliği yok, adamın tavrına bakıyorsun sanki küçük dağları o yaratmış. bu tipler bildiğiniz burunları havada geziyorlar. kimsin sen? gazi yaşargil misin? gerçi gazi yaşargil gibi adamlar, dünyanın en mütevazi adamları oluyor. adam insanların kafatasını kesmek ve beyinlerinizi onarmak için para alıyor ve bu işte çok iyi ama diva tavrı yok.

gerçi çok sevdiğim bir laf var:

insanlar buğday başaklarına benzerler;içleri boşken başları havada olur ve olgunlaştıkça eğilirler.
-sessiz görünen sinsi erkek
-pinti erkek
-annesine acayip derecede bagımlı erkek
-hayvan gibi yemek yiyen erkek.


simdilik bunlar.
(bkz: kurokuma)

ayh.. nasıl yılışık..
kasıntı, gülmeyen, cool, az yemek yiyen erkek falan falan.

ama garip bir şekilde saçlarını yapan insanlardan nefret ediyorum. kabarık, gür saçlarını şekilden şekile sokup bunun derdine düşmek. * uğraşsız, taranmamış, şekilsiz, dağınık saçlı olmalıdır.* o saça uygulanan jöle, sprey, kuaför vs vs şeylere gerek olmadan "ben buyum" demelidir.
şort giydiği için hemşire kıza otobüste uçan tekme atan erkek tipidir.
türk dizilerinde genelde küçük dayı, amca rollerinde olan, elinden bir iş gelmediği halde başından bela eksik olmayan, sünepe, kolay para kazanmayı kafasından atamayan bir baltaya sap olamamış tipler..
  • /
  • 2