nihat hatipoğlu

tv ekranlarının diva ilahiyatçısı, megastarıdır. şu sıralar ramazan dolayısıyla atv'de canlı yayın programı yapmaktadır. sultanahmet civarında kurulan platformda seyircilerin sorularını cevaplandırır. şu ismi koymak günahmı, müzik dinlemek günahmı, başı açık kadınlar cehenneme gidecek diyorlar gibi zeka küpü soruları cevaplandırarak program yapar. suratına yapışmış gibi duran sahtekar gülümsemesi şu sıralar pek iş yapıyor. yeni programından 40 bin lira kazandığı söylentiler arasında...
''odama justin bieber posteri asıyorum. günah mıdır, hocam?'' gibi sorulara maruz kalan adam.
dostum, adam hakkında öyle böyle diye atıp tutmuşsun ama neyse ki sevenleri ve anlayanları var.

http://ayisozluk.com/lnk/aytug

hoptirinos, los ironikos
surat ifadesi bana, ''ben hariç hepiniz cehennemliksiniz'' der gibi geliyor. öyle samimiyetsiz ve riyakar görünüyor. her müslümana ilim yaymak farzken bu kırkbin yetalecik alıyormuş karşılığında.
dicle üniversitesi ilahiyat fakültesi hadis ana bilim dalı öğretim üyesidir.
odama justin bieber posteri asıyorum sorusuna 'bari bir türkün posterini asaydın ,birgün allahın adını peygamberin adını asarsın inşallah' diyen kişi.
yerel seçimlerde akp'nin diyarbakır belediye başkan adayı olarak düşündüğü isim olarak gündeme düşen ilahiyatçı.

diyarbakır doğumlu olan hatipoğlu'na astronomik teklifler sunan parti, ne istiyorsa tamamdır şeklinde bir kapı aralamış. atv'de program sunarken bir şekilde siyasete bulaşacağı sinyalleri verdiydi heğ.
babayi almasi muhtemel hoca.diyarbekir bdp nin kalesidir.ebemi aday gosterseler yine alirlar.
ha sevgili akp dindar kitleye oynuyorsa oda yanlis bir hamle.diyarbekir de hizbullahcilar baskindir ve bu hoca gibi light islamcilara hayatta oy vermezler.

maalesef hocam diyarbekirden sana zirnik cikmaz daha liberal dincilerin oldugu sehirleri dene.bir ayet de denildigi gibi ?allahtan umit kesulmez?.
peygamberin fakirliğini anlattığı dini programlar için servet büyüklüğünde ücretler alan şahıstır.
ismini her duyduğumda futbolcu olarak hatırladığım sonradan görselleri ya da ilgili haberi açtığımda "hay bin suratına kapat kapat" dediğim şarlatan..

ha oğlu mu ne varmış hoş çocukmuş..
aylık 600 milyara allahın indirdiği kitaptan fetva vermek.
insanlara fakirliğin erdemini anlatırken kendisi yalılarda yaşayan ve ekranda sürekli ağlayan dini insana nihat hatipoğlu denir.
cinlerle cinsel ilişki yaşanıp yaşanmayacağını merak eden ve bunu milyonların önünde soran üstelik tek sorunumuz buymuş gibi kulak veren asalaklar var. bizde kalkmış insana yapılan tecavüze tepki vermelerini bekliyoruz. (bkz: çilem doğan)

yök üyeliği cb rte tarafından onaylanmıştır.