nihat hatipoğlu

surat ifadesi bana, ''ben hariç hepiniz cehennemliksiniz'' der gibi geliyor. öyle samimiyetsiz ve riyakar görünüyor. her müslümana ilim yaymak farzken bu kırkbin yetalecik alıyormuş karşılığında.
ebeveynlerinden izin almadan 13 yaşındaki ermeni asıllı hristiyan çocuğu ekranlara çıkarmakla kalmamış, bir de onu sözümona müslüman yapmıştır. kendisi ve kanal hakkında hem rtük'e şikayet edilecek olup hem de suç duyurusunda bulunacakmış ailesi.
''odama justin bieber posteri asıyorum. günah mıdır, hocam?'' gibi sorulara maruz kalan adam.
dostum, adam hakkında öyle böyle diye atıp tutmuşsun ama neyse ki sevenleri ve anlayanları var.

http://ayisozluk.com/lnk/aytug

hoptirinos, los ironikos
odama justin bieber posteri asıyorum sorusuna 'bari bir türkün posterini asaydın ,birgün allahın adını peygamberin adını asarsın inşallah' diyen kişi.
peygamberin fakirliğini anlattığı dini programlar için servet büyüklüğünde ücretler alan şahıstır.
insanlara fakirliğin erdemini anlatırken kendisi yalılarda yaşayan ve ekranda sürekli ağlayan dini insana nihat hatipoğlu denir.
tv ekranlarının diva ilahiyatçısı, megastarıdır. şu sıralar ramazan dolayısıyla atv'de canlı yayın programı yapmaktadır. sultanahmet civarında kurulan platformda seyircilerin sorularını cevaplandırır. şu ismi koymak günahmı, müzik dinlemek günahmı, başı açık kadınlar cehenneme gidecek diyorlar gibi zeka küpü soruları cevaplandırarak program yapar. suratına yapışmış gibi duran sahtekar gülümsemesi şu sıralar pek iş yapıyor. yeni programından 40 bin lira kazandığı söylentiler arasında...
dicle üniversitesi ilahiyat fakültesi hadis ana bilim dalı öğretim üyesidir.
yerel seçimlerde akp'nin diyarbakır belediye başkan adayı olarak düşündüğü isim olarak gündeme düşen ilahiyatçı.

diyarbakır doğumlu olan hatipoğlu'na astronomik teklifler sunan parti, ne istiyorsa tamamdır şeklinde bir kapı aralamış. atv'de program sunarken bir şekilde siyasete bulaşacağı sinyalleri verdiydi heğ.