niran ünsal ile erdoğanların kanka olması

görüştükleri biliniyordu ancak fotoğraflanamamıştı.

en son bir düğünde birlikte görülen üçlü oldukça samimi görüntülenmişler. eh niran'a da bravo ama baya uğraştı sonunda muvaffak oldu(!) davette aynı masada fiskos yapan erdoğanlara yaklaşan niran"a recep tayyip erdoğan öyle şeyler demiş ki niran da " içtenlikleri beni inanılmaz mutlu etti. her ikisi son dönemdeki mücadeleme ciddi anlamda vakıflar. neyin ne olduğunu çok iyi analiz etmişler, bu benim için çok önemliydi. 'dik duruşunu bozma, seninleyiz dediler.' " şeklinde açıklama yapmış. valla allah muhabbetlerini artırsın niran'ın onca çabası boşuna değilmiş meğer.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turki...

(bkz: kanka olmak istenilmeyen ünlüler)
180 derece dönek, yalakalık pesinde kosan sanatci bozuntusu. kesndisi en basindan beri bu fikirde bi insan olsaydi o zaman sozum olmazdi ancak su anki hali cidden kafasindaki cin fikri anlamamiza yetiyor.
bal tutan parmağını yalar sözünü günümüze uygularsak.iyi yalayan iyi götürür.son dönemlerde ki çıkışlarıyla bunun sinyalini vermişti.kokoinman pavon şarkıcısı baktı laiklikte bi durum yok hop muhafazakarlara yanaşıyim ki malı götüreyim dedi.zamanın da onuncu yıl marşını şevkle söyleyen karı bu hale geldi.yakın da murat göğebakan,musafa ceceli gibi akpli belediyelerin beleş halk konserlerine çıkarak malı götürür.